הודעות מהפורומים:
 
דף הבית >>> כתבות מדור צמ"ה  >>> וולוו CE ו-Trimble מפתחות שדרוג 3D עבור מערכת בקרת המחפרים.וולוו CE ו-Trimble מפתחות שדרוג 3D עבור בקרת המחפרים I מאת: דיזל פאוור I פורסם בתאריך: 06/06/19

מערכת Trimble Earthworks Grade Control Platform המותקנת במפעל משתלבת בצורה חלקה לחלוטין עם מערכת הבקרה Volvo Dig Assist 2D של מחפרי וולוו.

וולוו ציוד מכני הנדסי הכריזה כי שיתוף הפעולה בן שלוש השנים שלה עם ‪‎Trimble Inc.‬ הניב את הפיתוח של מערכת Trimble® Earthworks Grade Control Platform עבור מערכת בקרת המכונה Volvo Dig Assist 2D. השילוב של Trimble Earthwork, המיועדת לשימוש עם המחפרים האופניים והזחליים של וולוו, משלים את היכולות של Volvo Dig Assist ומאפשר שימוש במודלים תלת-ממדיים ניתנים לבנייה, בנתוני הבנייה בפועל, בתמיכה מרחוק, בתכנון וניהול נכסים, וכן בטכנולוגיות אחרות של ‪‎Trimble Connected Site®‬. 

בקרת מכונה: המפתח לעתיד האוטומציה

שימוש ב-Co-Pilot של וולוו כממשק המשתמש הראשי, מבטל את הצורך בצגים ובחיישנים נוספים. כל מה שנדרש הוא להוריד את היישום Trimble Earthworks ולהתקין יחידת עיבוד מרכזית (CPU) נוספת. כאשר מזמינים Co-Pilot עם Dig Assist, כל החומרה הדרושה מותקנת על המכונה במפעל. עבור 3D, הלקוח יכול להזמין מערכת Volvo Trimble Earthworks Grade Control Platform שתותקן גם היא במפעל. המחפר של וולוו משתלב אז בצורה חלקה לחלוטין באקוסיסטמה של Trimble Connected Site.
 
השילוב של פתרון Trimble Earthworks 3D Grade Control במחפרים של וולוו משלים את היכולות של Volvo Dig Assist. הוספת תפקוד 3D מאפשרת ייבוא אלחוטי של מודלים תלת-ממדיים ניתנים לבנייה אל הצג שנמצא בתא המפעיל. ניתן לייבא תכניות 3D - שהן אידיאליות עבור פרויקטים גדולים יותר ומורכבים - למספר מחפרים, כך שכולם ישתמשו באותו מודל. ממשק המשתמש יהיה גם מוכר לאלה המשתמשים בפתרונות של Trimble.

בחירת הלקוח - משולבת במפעל

"וולוו Co-Pilot מספק ממשק בקרת מכונה מושלם", אמר מר ירון סנוק (Jeroen Snoeck), מנהל Connected Site ו-Machine Services בוולוו צמ"ה. "ללקוחות רבים יש כבר ספקים מועדפים מבחינת יישומי ה-3D והמדידות. מכיוון שאנחנו לא רואים את עצמנו כפעילים בתחומי תיכון 3D והמדידות, אנו שמחים לשתף פעולה עם שותפים טכנולוגיים מובילים כגון Trimble. וכך אנו יכולים לספק ללקוחותינו את המיטב משני העולמות: הפתרון המוכר להם היטב של Trimble, יחד עם פלטפורמת Volvo Dig Assist ו-Co-Pilot המותקנת במפעל.
 
"העבודה עם וולוו על פתרון משולב לבקרת 3D של מפלסים ושיפועים מדגימה היטב את היתרונות ששתי החברות מעניקות ללקוחותינו המשותפים", אמר מר Jean Francois Sourdoire, מנהל הפיתוח העסקי של Trimble ב-EAME. "השילוב ההדוק של Trimble Earthworks עם Volvo Dig Assist מעניק לקבלנים דרך קלה יותר לשלב טכנולוגיית בנייה מתקדמות ולהשיג החזר מהיר יותר על ההשקעה (ROI)."
 
וולוו ו-Trimble עורכות בדיקת אימות גלובליות בקרב הלקוחות, כהכנה להשקה הבינלאומית בהמשך שנת 2019.מקור הידיעה: https://www.volvoce.com/yisrael/he-il/mct/about-us/news/2019/volvo-ce-and-trimble-develop-3d-upgrade-for-dig-assist-excavator-control-system/
אהבתם את הכתבה? עשו לנו לייק בפייסבוק והצטרפו לשיחה:

 
 


 
כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.