הודעות מהפורומים:
 


דף הבית >>> כתבות מדור משאיות  >>> אוניברסיטת בן-גוריון בנגב וקונצרן הרכב מרצדס בנץ משתפות פעולה.

אוניברסיטת בן-גוריון בשיתוף פעולה חדש עם מרצדס I מאת: דיזל פאוור I פורסם בתאריך: 25/12/17.

יוסי שביט מנהל מרכז בנג'יס (מימין) ואייל מאייר מנהל החדשנות של מרצדס בישראל.

משיקים את אתגר "מאה המיליון הבאים". האתגר מיועד לסטודנטים מכל המוסדות אקדמיים בארץ והוא יתקיים למשך חודש. הרעיון הזוכה יוצג בפני צוות בינלאומי בכיר של מרצדס בנץ
 
אייל מאייר, מנהל החדשנות של מרכז הפיתוח של מרצדס בנץ בישראל: מדובר בשיתוף פעולה שיעודד רעיונות חדשים ופורצי דרך אשר יאפשרו קשר בלתי אמצעי בין המותג ללקוחות החברה. אנו נבחן שילוב רעיונות אלה בטכנולוגיות ובמודלים העסקיים העתידיים של החברה.
 
זירת ה-Challenge של מרכז בנג'יס ליזמות וחדשנות בפקולטה לניהול ע"ש גילפורד גלייזר באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, שתושק היום, היא פלטפורמה לחדשנות המאפשרת לסטודנטים חיבור לעולם היישומי. כמו כן, היא מאפשרת לארגונים גלובליים להציג את האתגרים שעמם הם מתמודדים. זו גם אפשרות להיחשף לכיווני חשיבה חדשים ויצירתיים של סטודנטים ממגוון תחומי לימוד ומרקעים שונים.

במסגרת ה-Challenge, חברת מרצדס-בנץ תאתגר את משתתפי התחרות ביעד: "100 המיליון הבאים". משתתפי האתגר הם שיחליטו באילו 100 מיליון מדובר (למשל: דיגטלציה, חווית נהיגה, כמות לקוחות, שעות טעינה חשמלית, היקפי נסיעות אוטונומיות וכד'). התחרות פתוחה לסטודנטים בכל תחומי הלימוד, ממוסדות אקדמיים בכל רחבי הארץ.

מנהל מרכז בנג'יס , יוסי שביט: "בעולם עשיר בידע, קשה להניח שלאדם אחד, למרכז מחקר אחד או אפילו לחברה גלובלית בין-לאומית, יהיה מכלול הפתרונות לכל האתגרים שעמם מתמודד תאגיד. לעיתים, המקור לפתרון הוא הלקוח ולעיתים אלו האסטרטגיות הניהוליות, ולא אחת, המקור לפתרון הוא נקודת מבט רעננה וחיצונית לארגון. על עקרון זה מבוססת זירת ה-Challenge".

לדבריו של שביט, בכל מחזור של התחרות ארגון אחר יציג אתגר, פריטי מידע מגוונים וכלי סיוע שונים. במסגרת האתגר, כל סטודנט, ללא קשר לשיוך פקולטי או מוסדי, ינסה לפתור את האתגר. בדרך זו נהנים הסטודנטים מהתמודדות באופן מעשי עם אתגרים מהשטח, מה שעשוי להקנות להם ידע, כלים והתנסות חשובה לעתיד. "חברת מרצדס חנכה לאחרונה מרכז מחקר ופיתוח בישראל ואוניברסיטת בן-גוריון בנגב גאה להיות בין הראשונים לשתף פעולה עם הקונצרן הגלובלי", הוסיף שביט.
 
אייל מאייר, מנהל החדשנות של מרכז הפיתוח של מרצדס בנץ בישראל, אשר חנכה לאחרונה מרכז מחקר ופיתוח בישראל, מציין כי  מדובר בשיתוף פעולה שיעודד רעיונות חדשים ופורצי דרך אשר יאפשרו קשר בלתי אמצעי בין המותג ללקוחות החברה. אנו נבחן שילוב רעיונות אלה בטכנולוגיות ובמודלים העסקיים העתידיים. עוד מציין מאייר, כי שיתוף הפעולה עם אוניברסיטת בן-גוריון הינו חלק מהאסטרטגיה הגלובלית של הקונצרן, שתכליתה יצירת אקו-סיסטם של רעיונות חדשנים ויצירתיים, שיכולים להשתלב במוצרים ובטכנולוגיות בשווקים הבינלאומיים העתידיים.

קונצרן דיימלר באמצעות מרצדס בנץ מפעיל 25 מרכזי מחקר ופיתוח גלובליים, הפועלים בסינרגיה ומזינים ידע נצבר של מוצרים ושירותים חדשים, טכנולוגיות וחידושים שישפיעו על עתיד כלי הרכב והרגלי הנהיגה. מרכז הפיתוח שנחנך לאחרונה בישראל, מצטרף לרשת הגלובלית של דיימלר שמרכזיה המובילים ממוקמים בגרמניה, קליפורניה, הודו וסין, ומעסיקים למעלה מ-16,000 עובדים.אהבתם את הכתבה? עשו לנו לייק בפייסבוק והצטרפו לשיחה:


 
 

 
 


 
כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.