הודעות מהפורומים:
 


דף הבית >>> כתבות מדור צמ"ה  >>> טרקטורים וציוד מציגה: מרכז ההדרכה וההכשרה היחיד מסוגו בישראל!

מרכז ההדרכה וההכשרה היחיד מסוגו בישראל!  I מאת: מערכת דיזל פאוור I פורסם בתאריך: 02/01/17.
תחום הצמ"ה מספק לנו מידי יום שינויים ופיתוחים טכנולוגיים מרעישים אשר אותם אנו רואים ביתר שאת בשטח העבודה. אך לספק כלי צמ"ה איכותיים זה לא מספיק על מנת ליצור מורשת אמיתית. לכן, חברת טרקטורים וציוד I.T.E מקבוצת זוקו שילובים החליטה לפני מספר שנים לבצע מהלך יוצא דופן -  לא רק שהחברה מספקת ציוד ושירותים איכותיים, אלא היא מנחילה את הידע המקצועי שרכשה בתחום הצמ"ה למגוון רחב של חברות ודורשי עבודה בתחום. העתיד שלכם מתחיל כאן!
 
המקצוענות משתלמת
כמובילת שוק הצמ"ה בישראל, טרקטורים וציוד מנחילה את הידע הרב שצברה אל עשרות חברות וגופים מסחריים אשר, ידע אשר נראה בשטח העבודה מידי יום, בזכות עבודה מקצועית יותר, חסכונית יותר, בטוחה יותר. חברות ענק כגון אוליצקי, תעבודה, אבן וסיד ועוד משתמשות דרך קבע ביכולות ההדרכה וההכשרה המקצועית אשר מביאות לידי ביטוי את היכולות הגלומות בכלי הצמ"ה של קטרפילר אל שטח העבודה.
"מערך ההדרכה הוא קודם כל שליחות וסמן לידע הרב שצברנו עם השנים והנחלתו לכמות עצומה של חברות ומוסדות, ובכך להפוך את תחום הצמ"ה בישראל לאיכותי ומקצועי יותר", מספר לנו יוסי קליין, מנהל מערך ההדרכה בקבוצת זוקו שילובים.
 
מובילת דרך בעולם הטכנולוגי!
בזכות הידע הרב, חברת טרקטורים וציד הפכה את תחום הצמ"ה בישראל לטכנולוגי וכפועל יוצא מכך לחסכוני מאי פעם בזכות מגוון רחב מגוון רחב של קורסים והכשרות בתחומים רבים כגון: טכנאי אחזקה, הידראוליקה, חשמל ואלקטרוניקה, תפעול ומקצועיות בהפעלת כלי צמ"ה, הכשרת מנהלי מערכי אחזקה בתחומי הצמ"ה ועוד. ההדרכות מתבצעות ע"י מדריכים בכירים בעלי הכשרה וניסיון רב בלימוד התחום בארץ ובעולם.
 
מקצוע ייחודי לחיים: טרקטורים וציוד בונים לכם עתיד
השנה בוצעו מספר מהלכים פורצי דרך בתחום ההדרכה אשר מדגישים את העודה כי מרכז ההדרכה וההכשרה פותח את שעריו לא רק לחברות ולארגונים, אלא לכל אחד ואחת מכם אשר רוצה להפוך את תחום הצמ"ה המרתק לדרך חיים.
 קורס צמ"ה ומנהור ייחודי
תחום המנהור בישראל חווה בשנים האחרונות התפתחות מטאורית והוא עתיד להמשיך ולצמוח בקצב מהיר גם במהלך העשור הקרוב. כתוצאה מכך, עלה הצורך בכוח אדם מקצועי ומיומן שיוכל להשתלב בעשרות פרויקטים גדולים בתחום התשתיות, התחבורה, בטחון, ועוד.
 על מנת לספק צורך מהותי זה, הקים מערך ההדרכה והכשרה של טרקטורים וציוד בשיתוף עם מכללת עתיד תכנית להנדסאי מכונות בהתמחות צמ"ה ומנהור, אשר תכשיר דור חדש ומקצועי בתחום מרתק זה.
 
פונים לכלל קבוצות האוכלוסייה
במסגרת אותם מהלכים פורצי דרך, הקימה חברת טרטורים וציוד שני בתי ספר מקצועיים בקריית ביאליק ובכפר חב"ד בשילוב רשת בתי הספר של עתיד ובחסות משרד העבודה והרווחה, בהם ילמדו את מקצועות הצמ"ה השונים כגון חשמל, הידראוליקה ואנרגיה מתחדשת. פתיחת בתי הספר מהווה ציון דרך היסטורי בניסיון להרחיב ולגדל דור חדש ומקצועי יותר של עובדים בתחומים הנדרשים באזרחות ובצבא.
 
קד"צ ולעניין
בשנת 2016 פתחה חברת טרקטורים וציוד קורס מיוחד בתחום תחזוקת כלי צמ"ה המוגדר כקדם צבאי (קד"צ) לחיל האחזקה והטכנולוגיה (חיל החימוש). "הקורס עצמו מהווה פריצת דרך חשובה ביותר", מספר לנו  קליין. "הקונספט הנוכחי מהווה למעשה את הסנונית הראשונה לאזרוח כל קורסי אחזקת הצמ"ה והעברתם לחברת טרקטורים וציוד".
 שנת 2017 עומדת להתאפיין בהתרחבות מאסיבית אף יותר של תחום ההדרכות ברחבי הארץ, תוך שימת דגש מיוחדת להתפתחות הטכנולוגית המרשימה לה אנו עדים בעולם הצמ"ה. "בשנת 2017 נחנוך בית ספר נייד מיוחד להפעלת צמ"ה שיתבסס על סימולטורים משוכללים המדמים הפעלה של ציוד צמ"ה".

מידי שנה מגיע מערך ההדרכה לכמות הולכת וגדלה של אנשים אשר מעוניינים להפוך את אהבתם לתחום הצמ"ה למקצוע ולקריירה, וכי אנו פועלים מתוך אמונה מלאה כי השילוב בין העולם הטכנולוגי המתקדם של ימינו ואהבה למקצוע, יצמיחו בעתיד הקרוב עובדים טובים יותר, מקצועיים יותר.


לפרטים נוספים לחצו כאן >>אהבתם את הכתבה? עשו לנו לייק בפייסבוק והצטרפו לשיחה:

 
 


 
כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.