הודעות מהפורומים:
 
דף הבית >>> כתבות מדור צמ"ה  >>> וולוו חושפת את הציוד הקומפקטי החשמלי הראשון שלה. וולוו חושפת את הציוד הקומפקטי החשמלי הראשון שלה I מאת: מערכת דיזל פאוור I פורסם : 11/04/19
וולוו ציוד מכני הנדסי חשפה שתי מכונות אפס פליטה חדשות - מיני מחפר מדגם ECR25 ומעמיס מדגם L25  - שתיהן שייכות לסדרה הקומפקטית החשמלית החדשה של היצרנית.

וולוו ציוד בנייה (VOLVO CE) שוקדת על מחויבותה "לבניית המחר" עם חשיפת הדגם המסחרי הראשון, מחפר חשמלי קומפקטי ומעמיס חשמלי בתערוכת באומה מינכן. המכונות, שהן הראשונות שיוצגו מסדרת הציוד החשמלי החדש של וולוו, מספקות אפס פליטת מזהמים, רמות רעש נמוכות משמעותית, עלויות אנרגיה מופחתות, יעילות משופרת ודרישות תחזוקה נמוכות יותר, בהשוואה לדגמים המקבילים עם הינע קונבנציונלי. החל מאמצע שנת 2020, וולוו תתחיל להשיק את מגוון המחפרים הקומפקטיים החשמליים (EC15 ל- EC27) ואת המעמיסים הגלגליים (L20 עד L28), ובכך יפסיקו את הפיתוח החדש של מנועי דיזל לדגמים אלה.כדי להפוך את מחפר ה- ECR25 ומעמיס ה- L25 החשמליים, מנועי הבעירה הוחלפו בסוללות ליתיום יון. ECR25 מצויד בסוללות ליתיום יון שמפעילות מנוע חשמלי אחד אשר מפעיל את מערכת ההידראוליקה על מנת להזיז את המכונה ואת הקבצים המצורפים. הסוללות אוגרות מספיק אנרגיה חשמלית להפעלת ה- ECR25 במשך שמונה שעות רצופות ביישומים הנפוצים ביותר שלו.  מעמיס ה-L25 מצויד בסוללות ליתיום יון המאפשרות שמונה שעות של הפעלה ביישומים הרגילים של המכונה, כולל עבודות תשתיות קלות, גינון וחקלאות. L25 משלב שני מנועים חשמליים ייעודיים, אחד עבור מערכת הנסיעה ואחד עבור המערכת ההידראולית. ניתוק מערכות המשנה הביא ליעילות גבוהה יותר הן במערכות והן במכונה כולה. הן מחפר ה- ECR25 והן מעמיס ה- L25 מצויידים במטענים משולבים המאפשרים טעינת לילה באמצעות שקע תקע בית רגיל. אפשרות טעינה מהירה, המחייבת גישה לרשת חזקה יותר, תהיה זמינה גם כן.


"ה- ECR25 וה- L25 הם מכונות מהפכניות הממחישות את מחויבותה של וולוו 'לטכנולוגיה עתידית", אומר סקוט יאנג, מנהל Electromobility and Automation. "מכיוון שהמכונות חשמליות, הן לא משחררות חומר חלקיקי, תחמוצות חנקן או דו-תחמוצת הפחמן לסביבה, וזאת יחד עם העובדה שיש להן רמות רעש נמוכות מאוד, הופכות אותן לאידיאליות לשימוש בערים ובאזורים מיושבים בצפיפות".


אהבתם את הכתבה? עשו לנו לייק בפייסבוק והצטרפו לשיחה:

 
 


 
כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.