דיזל פדיה ראשי
 
קטגוריות
 
הוסף ערך חדש
 
קצת על הפרוייקט
 
יצירת קשר


דיזל פדיה - הכל על טרקטורים צמ"ה ותשתיות!

 
בובקט ציוד מכני הנדסי:

חברת בובקט מייצרת ציוד מכני הנדסי קומפקטי. חברה זו מייצרת ומפיצה את הציוד שלה לענפי הבנייה, תעשייה, גינון, תחזוקה עבודות עפר ועבודות חקלאיות. מטה החברה פועל בצפון דקוטה ומציע לצרכנים צורות שונות של יישומים, מעמיסים, מחפרים, שירות ומוצרים באמצעות מפיצים שונים בעולם.
 

ההיסטוריה

בגלגול הקודם נולדה חברת בובקט ושו'ת בשנת 1947 על ידי EG Melroe ממציא וחקלאי מ-Gwinner שבצפון דקוטה וארבעת הבנים שלו,שהפכו למפעל ייצור בשם MERLOE.

בשנת 1958, Melroe רכשה את הזכויות למעמיסי שלושה גלגלים מהאחים סיריל ולואיס קלר שבמקור המציאו את המטעין הזעיר בשנת 1956. תחילה המעמיס שנקרא אז בשם Keller Loader, תוכנן לבקשתו של חקלאי מקומי שנזקק למכונה עם יכולת תמרון במקומות צרים, קלה וקטנה לניקוי זבל בקומה השנייה של האסם שלו.

ברגע שנרכשו על ידי Melroe, ששכרו את האחים קלר כדי להמשיך בעיצוב המעמיסים, המכונה הייתה ידועה בשם Self-Propelled Loader, והייתה לאב הקדמון של מעמיסי בובקט. בשנת 1960, הוסיפה Melroe גלגלים אחוריים למטעינים שלה, ומודל זה שנקרא M-400 הפך למעמיס הזעיר הראשון בעולם.שיפורים נוספים נעשו בהתמדה, מה שהוביל לדגם M-440 בשנת 1962. גרסה זו הייתה הראשונה להיקרא בובקט.

ההרחבה ושווקים חדשים

בשל השימושים המגוונים של המעמיס הזעיר של Melroe , החברה הצליחה להתרחב גם מחוץ לתחום החקלאות ולחקור עולמות חדשים. בשנת 1965 הגיע ייצור מעמיסי בובקט למספרי שיא, החברה חתמה על הסכם עם חברה אנגלית לייצור מעמיסים זעירים והתרחבה לשוק האירופי.
 
בשנת 1969 החברה נמכרה לקלארק ציוד ושו'ת ,מישיגן. מכירה זו סיפקה לחטיבת Melroe גישה למשאבים הכספיים וסייעה להתרחבות גדולה. 
 
החברה המשיכה לחקור שווקים בינלאומיים ובמהלך שנות ה- 70 עד ה-80 המוקדמות, ביססה בובקט את עסקיה בבלגיה. החברה החלה לייצא ציוד ישירות מצפון דקוטה. בעידודו של השוק האירופי הפורה, בובקט המשיכה במאמצי התרחבות לאזורים של דרום אמריקה, האוקיינוס ​​השקט ויפן.

בשנת 1995 ארגון קלארק עבר רכישה משמעותית כאשר הוא נרכש על ידי ענקית התעשייה אינגרסול ראנד, חברת ענק לייצור ציוד בנייה ותחום המכונות התעשייתית. חברה מסיבית זו העסיקה מעל 50,000 אנשים באותו הזמן.

המשך צמיחה בשנת 1998, כאשר החברה רוכשת את Palm Attachments. זו הייתה רכישה טבעית בשל העובדה ש- Palm Attachments סיפקה יישומים למוצרי בובקט מאז שנות ה -80 המאוחרות.

בשנת 1999 חמש שנים לאחר רכישתה של אינגרסול ראנד את ארגון קלארק, שמה של Melroe ושו'ת שונה באופן רשמי לתאגיד בובקט.

התפתחויות בולטות

בובקט חוותה צמיחה ניכרת לאורך כל ההיסטוריה שלה. למרות שהחברה היא ככל הנראה הידועה ביותר עבור החדרת המיני מעמיסים שלה לשווקים השונים, היא פיתחה מוצרים רבים אחרים.

בובקט המשיכה לצבור פופולריות בשנות ה -80 עם כניסתו  של המחפר הקומפקטי בשנת 1986. בניגוד לטווח העבודה של 180 מעלות של מיני מחפרים באותה התקופה, הדגם הקומפקטי היה מסוגל להסתובב 360 מעלות, ויכול היה להתאים לסביבות עבודה צפופות וצרות. למרות שהחברה לא המציאה את המכונה הזאת, זה היה המיני מחפר הראשון שנבנה אי פעם בארצות הברית.

החברה כיום

שנת 2008 סימנה את יום השנה ה -50 להסרת הלוט מעל המטעין הקומפקטי הראשון. בובקט הפכה ליצרנית הגדולה ביותר בצפון דקוטה, כמו גם חברה מובילה בעולם בתכנון, פיתוח ושיווק של ציוד קומפקטי. לבובקט ושו'ת כיום מפעלים אמריקאים ב- ויסמרק, צפון דקוטה, כמו גם בקרולטון, ג'ורג'יה, ליצ'פילד, מינסוטה, ופטרסבורג, וירג'יניה. מבחינה בינלאומית, יש לבובקט ושו'ת מפעלים בסין, צ'כיה, צרפת, אירלנד ובריטניה, לחברה יש 900 משווקים / דילרים ב-98 מדינות והיא מעסיקה יותר מ -3,300 עובדים ברחבי העולם. 

בשנת 2007 נמכרה בובקט על ידי אינגרסול ראנד, והיא נמצאת כיום בבעלות חברה מבוססת קוריאנית -  Doosan.

 רשימת ציוד

 • יישומים מצורפים
 • מיני מעמיס גלגלי 
 • מיני מעמיס זחלי
 • מעמיס טלסקופי 
 • טרקטור קומפקטי
 • מחפר
 • מחפר מיני
 • מפוחי שלג 
 • מרססים
 • טראנצ'ר
 • רכבי עבודה
 • מכבשי רטט.

לאתר חברת בובקט
לחצו כאן >> 
 

מידע,מאמרים,תמונות וסרטוני וידאו מתחום הטרקטורים ,ציוד מכני הנדסי,משאיות ותשתיות - דיזל פדיה,כל מה שרציתם לדעת...  

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.