הודעות מהפורומים:
 


דף הבית >>> כתבות מדור משאיות  >>> קונצרן דיימלר מקים מרכז R&D ראשון בישראל.

קונצרן דיימלר מקים מרכז R&D ראשון בישראל I מאת: מערכת דיזל פאוור I פורסם : 07/11/16.
מרכז ה - R&D החדש, שינוהל על ידי עדי אופק יתמקד בפיתוח והטמעה של ממשקים ושירותים דיגיטליים בתקשורת ניידות ופיתוח של דגמי העתיד.

סאג'ד קאן, סגן נשיא כלי רכב וניידות דיגיטליים בדיימלר AG : "המטרה ליצור שיתופי  פעולה עם אוניברסיטאות וחברות טכנולוגיה ישראליות".

קונצרן דיימלר מקים מרכז R&D חדש בתל אביב, המצטרף לרשת הגלובלית של מרכזי מחקר ופיתוח של הקונצרן, המיועדים להמשיך להוביל בהתמודדות עם אתגרי העתיד. את מרכז הטכנולוגיה  בישראל תנהל עדי אופק, ישראלית בעלת ניסיון ניהול בינלאומי הכולל מספר תפקידי ניהול  בקונצרן דיימלר מאז שנת 2000.

פרופ' ד"ר תומס וובר, חבר מועצת המנהלים של דיימלר AG, אחראי תחום מחקר ופיתוח מכוניות בקונצרן, מציין כי מרכז הטכנולוגיה החדש בתל אביב נועד לחזק את מערך ה- R&D  הגלובלי בעזרתה של ישראל, מדינת ההיי טק. המרכז מצטרף למערך מרכזי המחקר והפיתוח הגלובליים של דיימלר הפועלים בין השאר בארה"ב, גרמניה, הודו וסין במטרה להמשיך להוביל את חזית הטכנולוגיה העולמית של ענף הרכב בכל הקשור למכוניות יעילות, טכנולוגיות ובטוחות.

סאג'ד קאן, סגן נשיא כלי רכב וניידות דיגיטליים בדיימלר AG, ציין כי מרכז ה- R&D בישראל, יתמוך ויתרום באמצעות צוות מקצועי ומיומן למובילות הקונצרן בכל הקשור לשירותי ניידות ודיגיטליזציה. בנוסף לפיתוח ובדיקות של פרויקטים שונים בממשקי משתמש חדשים, שואף הקונצרן לקיים שיתופי פעולה אסטרטגיים עם שותפים, אוניברסיטאות וחברות טכנולוגיה מקומיות.
 
*** דיימלר AG מיצרניות הרכב המובילות בעולם. חטיבות החברה מונות את מותג המכוניות מרצדס-בנץ, משאיות דיימלר, וואנים מרצדס-בנץ, אוטובוסים של דיימלר ודיימלר שירותים פיננסיים. קבוצת דיימלר היא אחת היצרניות הגדולות של מכוניות יוקרה והיצרנית הגדולה בעולם של כלי רכב מסחריים המשווקים בכל העולם. חטיבת השירותים הפיננסיים של דיימלר מספקת שירותי מימון, חכירה, ניהול ציי רכב, ביטוח, השקעות פיננסיות, כרטיסי אשראי ושירותי ניידות חדשניים. מייסדי החברה, גוטליב דיימלר וקארל בנץ נרשמו בספרי ההיסטוריה כממציאי המכונית ב-1886. כחלוץ בהנדסת רכב, קונצרן דיימלר המשיך לעצב את עתיד הניידות עד לימינו. הקבוצה מתמקדת בטכנולוגיות חדשניות וירוקות. דיימלר משקיע בפיתוח מערכות הינע חלופיות שיאפשרו נהיגה נקייה מפליטות. זוהי רק דוגמה אחת לאופן שבו ממלא הקונצרן את אחריותו כלפי החברה והסביבה. לדיימלר מפעלי יצור והרכבה באירופה, ביבשת אמריקה הצפונית והדרומית, אסיה ואפריקה. מותגי הקונצרן כוללים בנוסף את מרצדס AMG, מרצדס-מייבאך ומרצדס me,  סמארט, פרייטליינר, ווסטרן סטאר, בהראט-בנץ , FUSO, Setra, Thomas Built Buses ואת המותגים של חטיבת השירותים הפיננסיים: מרצדס-בנץ בנק, מרצדס-בנץ פייננשיאל, דיימלר טראק פייננשיאל, moovel, Car2go ו-mytaxi. החברה נסחרת בבורסות של פרנקפורט ושטוטגרט (סימול: DAI ). ב-2015 מכרה הקבוצה  כ-2.9 מיליון כלי רכב והעסיקה 284,015 בני אדם. הכנסות הקבוצה הסתכמו ב-149.5 מיליארד אירו ורווח לפני ריבית ומסים של כ-13.2 מיליארד אירו.


אהבתם את הכתבה? עשו לנו לייק בפייסבוק והצטרפו לשיחה:


 
 

 
 


 
כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.