הודעות מהפורומים:

  דף הבית >>> כתבות >>> סיפור הקריירה של Todd Bennick
 טוד Bennick היה מועמד לתואר קבלן השנה 2012. הוא התחיל את קריירת עבודות העפר שלו בצפון קרוליינה בשנת 1998. נכון להיום יש לו 20 עובדים והוא עוסק בפרוייקטים בהיקף שנתי של בין 3 מיליון דולרים ל 5 מיליון ,הוא עוסק בעיקר בתחומי החפירה, פינוי אתרי בנייה וייצוב קו החוף.
 
כבר שהיה בן 18, טוד Bennick זכה למידה רבה של תהילה, שזכה בכמה גמרים בתחרויות אופנועים בחוף המזרחי.תעוזתו ומיומנותו בדרכי העפר של תחרויות האופנועים הביאה סוג של תשומת לב של הילה מעל אותו איש צעיר. אבל Bennick הסתכל סביב יום אחד והחליט שהחיים הפרועים והמסוכנים האלו לא מה שאלוהים רוצה בשבילו.
 
אז Bennick סיים עם המסלול המהיר ובשנת 1998 החליט לטפל בלכלוך ובעפר בצורה שונה. הוא קנה דחפור והחל קריירה של קבלן עפר.


העובדים שלי הם מה שהופך את החברה להצלחה ואני בעצמי עובד קשה כדי להתייחס לבחורים שלי כמו למשפחה ".
 
השינוי במהירות היה אולי דרמטי, אבל Bennick הביא עימו  את אותה התעוזה, מוסר עבודה והתמקדות במטרה ,המטרה אומנם חדשה - הוא דוחף לכלוך ועפר ,אותו עפר שהיה נוהג להתחרות עליו.
 
מרכישת הדחפור הראשון שלו לפני 14 שנים, Bennick גדל והחברה שלו מעסיקה כ-20 עובדים המציעים מגוון רחב של שירותים כגון חפירה, פינוי אתרי עבודה, ייצוב קו החוף ועבודות גריסה. רבים מאתרי העבודה מצויים במורדות ,בהרים וביערות ודורשים מפעילים מיומנים ביותר.
 
העבודה על הדחפור החלה כמעט כתחביב,הוא קיבל עבודה על הדחפור במפעל ממנו רכש אותו ובמקביל קיבל עוד כמה עבודות קטנות,תוך זמן קצר הוא הבין את האפשרויות הרבות בתחום והוסיף לצי הציוד פירקית ,משאית ובאגר והחל לעסוק בעבודות רחבות יותר בתחום.

 
 
"בשלב הזה התחלתי להבין שיש פרנסה טובה בתחום הזה והרבה הזדמנויות " אומר טוד.
 

פרויקטים הנדסיים במקומות תלולים ומאתגרים הם המומחיות של Bennick . את ההון האנושי הוא הרכיב תחילה מחברים קרובים,חלקם מתחום מרוצי האופנועים.
 
שכר והטבות טובות הן דרך מעולה  לשמור עובדים טובים, אבל כסף זה לא הכל. "אם כסף הוא הדבר היחיד שחשוב, אתה הולך לאבד כמה חבר'ה בדרך," Bennick אומר. "אם בחור מטופל נכון ושמח במקום עבודותו, כסף הוא רק חלק מהפאזל. העובדים שלי הם מה שעושה את החברה להצלחה ואני עובד קשה כדי לטפל בבחורים שלי כמו במשפחה ".

 
 
עבודה משרדית או עבודת שטח
 
Bennick מבלה כמעט את כל הזמן שלו בשטח ליד הכלים. "אני אוהב את הלכלוך ואני שונא להיות במשרד, וזה מאבק יומיומי", הוא אומר. הפתרון היה לשכור עובד אחר, טים מוריס, לעשות את ניהול והערכת הפרוייקטים ,עבודת השיווק וכל מה שקשור למשרד.
 
אהבה לציוד
 
Bennick מודה שהוא "נרקומן ציוד כבד". "אני אוהב לראות אותו ולעבוד איתו, ואני כנראה מחזיק יותר ציוד ממה שאני צריך. אבל כשמשהו עושה לך צרות בשטח, והעבודה תלויה במכונה הזו, אז זה זמן לעבור הלאה. אני לא נשוי לציוד הזה. "
 
הכלכלה הניעה הרבה מההחלטות שלו על רכישת הציוד. "נכנסנו לפרץ גדילה בין השנים 2004 ו 2007," Bennick אומר. "כשאתה עושה כסף אתה צריך להשקיע כסף. ואני מעדיף להוציא אותו על משהו שאני יכול להשתמש ולא לתת אותו לממשלה. אז השתמשתי בניכויים. אבל לקנות כאשר אתה צריך לקנות, ולא רק לניכוי. "
 
Bennick גם מאמין בלעשות כמה שיותר תחזוקה בבית. במשך תקופה ארוכה, הוא היה מכונאי החברה. "עשיתי הכל: אני הייתי מפעיל, מודד, גובה חובות, ועשיתי את כל הטיפולים בכלים", הוא אומר.
 
אבל ברגע שהפך למספיק גדול הוא שכר מכונאי במשרה מלאה. "אם אין לך מכונאי צמוד במשרה מלאה השבתת הציוד או לחלופין העלות של מכונאי מוסמך מוסיפים הרבה כסף לעלויות ובמהירות," הוא אומר. "מגיע שלב שבו אתה צריך להעסיק מישהו, ומכונאי טוב יוסיף הרבה כסף לכיס שלך."


פרסומת:

 בטיחות: ללמוד וללמד

זה אולי נראה מנוגד לאינטואיציה שכפעלולן אופנועים לשעבר אני מקדיש הרבה לבטיחות בעבודה  ,אני מבין כי אנשים שאינם מודעים לבטיחות לא מחזיקים מעמד זמן רב בתחום. Bennick מקבל נושאים לדון עליהם בהקשר הבטיחותי לפגישות סדירות מחברת שירותי בטיחות. ופעם בחודש מכנס את כל העובדים לפגישת בטיחות.
 
"בטיחות היא יותר חשובה מכל דבר", אומר Bennick. "אתה יכול לתקן מכונה, אבל אתה לא יכול לתקן אדם שנהרג בתאונה. אנחנו בעסק כבר 14 שנה ויש ללא שום טעונה משמעותית, אני מתפלל כל יום לפני שאני מגיע לעבודה ואני מתפלל בלילה שאלוהים ישמור עלינו. אתה חייב להתרגל ולתרגל את נושא הבטיחות".

מקור המאמר: Equipment world


 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:
 


 
  

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.