הודעות מהפורומים:


 


 דף הבית >>> כתבות מדור משאיות  >>> בכורה עולמית ,משאיות מרצדס Unimog ו- Econic .
 

משאיות מרצדס בכורה עולמית I מאת: מערכת דיזל פאוור I פורסם בתאריך: 22/04/13.


משאיות UNIMOG ו- ECONIC החדשות: ירוקות יותר לסביבה, יעילות יותר, חזקות יותר.
 

בכורה עולמית ממשאיות מרצדס בנץ מהדורת "מיוחדות" : סדרה מעודכנת של משאיות Unimog עם עשרה דגמים חדשים בהשקה אחת - מדגם ה-U216 ועד ל-U 5024 UNIMOG . וגרסאות 2 ו- 3 סרנים למשאית ההובלה עם דלתות הכניסה הנמוכות והרחבות של Econic ,עידן חדש למשאיות המיוחדות של מרצדס המגיעות גם הן מהיום עם מנועי אירו 6 המחמירים.

כל זה מוביל לגידול ניכר בביצועים, יעילות ותפעול קל יותר. למרות האתגרים הנובעים מתקני פליטת האירו 6 המוסיפים רכיבים נוספים למשאית כולל מיכל 120 ליטר גדול הצליחו במרצדס לשמר את יתרונות העיצוב והתפעול של המשאיות המיוחדות האלו.
 
כדי לעמוד בתקני הפליטה המחמירים ברחבי אירופה - האירו 6 אשר יהיו בתוקף מ -1 בינואר 2014, מרצדס בנץ עדכנו  מגוון רחב של כלי רכב מסחריים, כולל את ה-Atego, אנטון, Arocs וActros.
על ידי השקת שתי המשאיות המיוחדות שלה ה-Unimog וה- Econic שמותאמות גם הן מהיום לתקנות החדשות - מרצדס מוכנה לתחרות יותר מאי פעם. במנועים החדשים יש עד 90 אחוזים פחות גזי פליטה ופליטת חומרי חלקיקים מאלו שהיו בדגמי מרצדס עד כה.
  
בסדרה החדשה משאיות ה-, Unimog U216 ו-U218  מחליפות את ה-U20 Unimog הקודמת המודלים הקומפקטיים מתקרבים כעת לגירסאות עם המנועים החזקים יותר U318U, U423, U430, U527 ו-U530. המספר הראשון מציין את הגודל (למשל 4 המתאים ל Unimog U400 הנוכחי ), שני המספרים הבאים יציינו את שני המספרים הראשונים של כוחות הסוס של המשאית, למשל 23 עבור 230 כ"ס. בין היתר, הדגמים מגיעים עם קבינה פנורמית חדשה לחלוטין.מערכת הידראוליות חדשה, כמו גם אפשרות למעבר מתיבת הילוכים ידנית לתיבת הילוכים הידרוסטטית בעת נהיגה -  כל אלו עושים הבדל ניכר ליעילות של ה- Unimog החדשה. משאיות השטח הכבדות והרציניות יותר ה-U4000 וה-U5000 של Unimog קיבלו גם כן עיצוב מתקדם יותר בפרטים חשובים וידועים וכעת הן נקראות U4023 ו- U5023.
 


ה-Econic - מגיעה במרכב 2 או 3 סרנים עכשיו ובגרסאות 4x2, 6x4 ו-6x2 / 4.
גרסת הקבינה הנמוכה קיבלה כעת יותר פוטנציאל עם מספר רב של חידושים ארגונומים חשובים . בנוסף, ברור לגמרי כי החדשה יותר יעילה וחסכונית שכן היא הפחיתה את צריכת הדלק שלה ועלויות התיקון והתחזוקה השוטפת. עם זאת יכולת ההעמסה של המשאית נשארה זהה למרות מנוע האירו 6.
 
 
חשיבות רבה ניתנה לדרישות הסביבה, ככה זה שרוצים לעמוד בתקני גזי הפליטה המחמירים שיכנסו לתוקף ב -1 בינואר 2014. זו הייתה משימה קשה שעמדה בפני המעצבים עם אתגרים תובעניים בשל המרכב הקומפקטי של משאיות ה- Unimog וגם הגובה הנמוך של ה-Econic.הם היו צריכים למצוא מקום למערכות החדשות, בנוסף לסחרור של פליטת הגז בתוך המנוע, ניקוי גזי הפליטה כרוך גם בהתקנת מערכת הכוללת ממיר חמצון קטליטי, מסנן חלקיקים סגור, הזרקת AdBlue וממיר קטליטי SCR המחוברים ברצף.


 


כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:
 


 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.