הודעות מהפורומים:

  דף הבית >>> כתבות >>> קבינה חדשה וייחודית למנופי SANY.
 


 

בעת שחברת SANY אמריקה עסקה בפיתוח סדרה 8000 החדשה שלה למנופי זחל היא רצתה למצוא דרך בה תוכל להבדיל את מנופי הזחל שלה מיצרניות אחרות בשוק העולמי. "רצינו משהו שיהיה מאוד פונקציונלי, ונספק סביבה טובה יותר עבור המפעיל", אומר ג'ון לנינג, ראש מחלקת הפיתוח בחברת SANY. כדי להשיג מטרה זו, פיתחה Sany תא מפעיל חדש שנועד בעיקר בכדי לשפר את החווויה של המפעיל עם עבודת המנוף.

בנוסף לחויית עבודה טובה יותר , Sany רצתה שהקבינה החדשה שלה תהיה בעלת מראה ייחודי, שונה ובולט על פני המתחרים . הקבינה החדשה מציגה עיצוב יותר מעוגל, דומה לצורתו של מסוק, בהשוואה לקבינות המנופים הקודמות אשר נוטות להיות יותר מרובעות. עם צורה מעוגלת יותר Sany הצליחה לשלב חלונות מעט גדולים יותר ממה שבדרך כלל משתמשים לקבינת מפעיל ובכך השיגה את אחד מהיעדים העיקריים שלה, ראות טובה יותר.

ראות טובה יותר.
במנוף זחל רגיל, שדה הראייה בצד השמאלי של קבינת המפעיל הוא פחות נגיש לראייה ושדה הראייה לעיתים ממש מזערי,זאת בשל העובדה שהקבינה  ממוקמת בצד ימין של מנגנון ההרמה,ישנם מנופים בהם הכיוונים הפוכים אך בכל זאת ישנה את אותה תופעה של שדה ראייה מוגבל באזור מנגנון ההרמה.
על ידי עיצוב מעוגל של הקבינה החדשה והגדלת שטח הפנים על ידי זכוכיות גדולות ומעוגלות,הצליחה SANY לשפר משמעותית את שדה הראייה (בקיץ הקבינה תהפוך לאקווריום מחומם אבל זו לא בעיה שמזגן טוב לא יכול לפתור).

מיקום של הצגים בתוך הקבינה היה גורם חשוב נוסף בהגדלת הנוחות למפעיל. בעוד ש-Sany רצתה שמפעילים יהיו מסוגלים לראות את כל התצוגות בקלות, היא גם לא רצתה שהם יסיחו את דעתם במעבר מצג לצג או מהתבוננות מתוך הקבינה החוצה . כל המסכים הדרוש לפעולת המנוף כגון מסכי המצלמה, מסכי טעינה (LMI) ומסכים פונקציונליים נוספים הונחו באותו המיקום, בדיוק מתחת לקו הישיר של המפעיל. זה מאפשר למפעיל לראות בקלות מה קורה מחוץ לקבינה.

  "המפעיל  יכול לראות את הפעלת הכננות ורכיבים אחרים במנוף בנוסף לראייה מאחורי המנוף"

יתרון נוסף המשפר את שדה הראייה של המפעיל הוא היכולת של הקבינה לנוע 20 מעלות כלפי מעלה. לנינג אומר כי זו תכונה אופיינית למנופי זחל גדולים יותר. "הטיית הקבינה כלפי מעלה מקלה על מפעילים שעובדים בגבהים גבוהים", הוא אומר.

אמנם כרגע ה-UltraCab נמצאת בשימוש רק במנופי הזחל של סאני אך לנינג אומר שיש פוטנציאל למימושה גם בציוד אחר שעוצב על ידי החברה. לדבריו,תכונות הראות המשופרות במיוחד תהיינה ישימות גם בשאר הציוד של החברה. 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:
 


 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.