הודעות מהפורומים:
 


דף הבית >>> כתבות מדור צמ"ה  >>> מכבשי תוף כפול חדשים לוולוו ציוד מכני הנדסי.

מכבשי תוף כפול חדשים לוולוו ציוד מכני הנדסי  I מאת: מערכת דיזל פאוור I פורסם בתאריך: 10/10/17.וולוו מציגה את דגמי המכבשים double drum האחרונים והמעודכנים ביותר בסדרה, הם אידיאליים לפיתוח אתרי מסחר ומגורים, כולל דרכי גישה, שבילים קטנים, תיקון טלאים בכבישים ועוד. מכבש ה-  DD30B מציע רוחב תוף של 49 אינץ ומכבש ה- DD35B עם רוחב תוף של 54 אינץ. שניהם מספקים עמידות ויציבות באזורים צפופים. מערכת הבקרה המשולבת TwinLock™ ומערכת מומנט משולבת במלואה מספקת יכולות טיפוס גבוהה, גם על גבי שיפוע תלול או משטחים חלקלקים על ידי צמצום ההחלקה בתוף.

"DD30B ו- DD35B יהיו תוספות נהדרות לצי של כל קבלן קטן שעושה שילוב של עבודות סלילה קלות", אמר ביל לאנינג, מנהל המוצר בחברת וולוו. "הכוח הבלתי מתפשר שלהם והיעילות בצריכת הדלק יחד עם מגוון של תכונות חדשות תרמו לשיפור ניכר בפרודוקטיביות והפכו את שתי מכונות אלו לטובות ביותר שיכולנו להציע בתחומן עד כה."

המכבשים החדשים מצויידים במנוע Tier 4 Final  המספק 49 כוחות סוס. DD30B ו DD35B מייצרים מומנט גבוה בסל"ד נמוך עבור השילוב הנכון של כוח, יעילות בצריכת הדלק ורעש מופחת. יעילות הדלק משופרת עוד יותר עם תכונת ה- auto-idle, אשר מפחיתה את מהירות המנוע כאשר הפקדים לא פעילים יותר מחמש שניות.

עם תכונת הרטט האוטומטי, המכבש יודע בדיוק מת יש צורך ברטט של התוף ומתי יש להפסיק, זה קורה מיד כשהמפעיל מעביר להילוך סרק, הרטט מפסיק ויחזור באופן אוטומטי ברגע שהמפעיל ימשיך בנסיעה. תכונה זו מסייעת בשימור כוח ונוחות בעבודה עבור המפעיל ובהחלט הופכת את יום העבודה לפרודקטיבי יותר.

בנוסף למגוון התכונות האוטומטיות, ה- DD30B ו- DD35B מצויידים באלמנטים עיצוביים המגדילים את נוחות המפעיל ואת השליטה במכונה. התצוגה הקדמית זמינה יותר לקריאה ועיצוב מכסה המנוע בשיפוע כלפי מטה מספק ראות טובה יותר של מקום העבודה, כמו גם קווי ראייה ללא הפרעה כלפי מטה אל התוף עצמו לקבלת בטיחות מקסימלית ודיוק. ניתן לשפר עוד יותר את הראות על ידי הזזת המושב למיקום הרצוי. פקדים ארגונומיים מסייעים למפעיל לבצע את עבודתו ובמקביל לפקוח עין על הכביש מבלי להתעייף.

לשני המכבשים חופת ROPS מתקפלת אשר ניתנת לקיפול במהירות וקלות ללא כלים מיוחדים, מסייעת בכניסה למקומות נמוכים והעברת המכבש מאתר לאתר.


אהבתם את הכתבה? עשו לנו לייק בפייסבוק והצטרפו לשיחה:

 
 


 
כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.