הודעות מהפורומים:
 
דף הבית >>> כתבות מדור צמ"ה  >>> מחפרי היטאצ'י החדשים.

מחפרי היטאצ'י החדשים I מאת: מערכת דיזל פאוור I פורסם בתאריך: 24/03/20


היטאצ'י שיחררה את הדור הבא של מחפרי Zaxis-7. הדגמים החדשים ZX250-7, ZX300-7 ו- ZX350-7 תואמים תקני Stage-V  ומציעים חווית משתמש משופרת ויעילות ורבגוניות טובה יותר בזכות עיצוב מוגדר מחדש.

ניתן להשיג חסכון מרשים בצריכת הדלק עם מכונות ה- Zaxis-7 החדשותשל עד 10% פחות מהדגמים הקודמים. מערכת הידראולית TRIAS III המובילה בתעשייה של היטאצ'י מבטיחה שניתן יהיה להשיג ביצועים משופרים בכל יישום.

ניתן לשלוט עוד יותר על יעילות הדלק של מחפרי Zaxis-7 באמצעות מד ECO חדש, הנראה בבירור על צג 8 אינ'צ רב-תכליתי בתא המפעיל. מלבד הפחתת עלויות, לחיסכון בדלק יש השפעה חיובית על ביצועי הסביבה.

ניתן להשתמש במחפרי Hitachi Zaxis-7 במגוון רחב של פרויקטים, מה שיגדיל גם את הרווחים. קבצים מצורפים משתנים במהירות באמצעות מערכת התמיכה של קבצים מצורפים משופרת בצג, המעניקה למפעיל שליטה רבה יותר. ובהתאמה פשוטה מאפשר שינוי אביזרי קצה לפי העדפת המפעיל ודרישות אתר העבודה, ניתן לכוונן את המכונה לקבלת תפוקה אופטימלית תוך הקטנת צריכת הדלק.

תא המפעיל החדש מרווח ומספק למפעיל את סביבת העבודה המושלמת. הוא מציע למפעילים נוחות ואיכות אולטימטיבית, עם רמות הרעש הנמוכות ביותר בענף ו-20% רטט פחות מהדור הקודם.

תכונות חדשות כוללות תנועה מסונכרנת של המושב והקונסולה להפחתת עייפות המפעיל. גובה הקונסולה מתכוונן עם שלוש אופציות לבחירה. תפעול קל מגיע מהעיצוב הארגונומי של המסוף והמתגים. גם המסך מוקם גבוה יותר לצפייה קלה.

מחפרי Hitachi Zaxis-7 מספקים מבט מעולה על אתר העבודה ומשפרים בכך את הבטיחות. זה בזכות תצפית "מעוף הציפור" של 270 מעלות ממערכת המצלמה של זווית האוויר. מפעילים יכולים לבחור מבין שש אפשרויות תמונה כדי להציג את הסביבה הקרובה של המכונה, כך שהם יכולים לשלוט על הבטיחות שלהם ועל הסובבים אותם. הנראות בתנאים קשים משופרת גם על ידי פנסי עבודה LED חדשים ומגב שמשות ארוך יותר מהרגיל.

נהמחפרים החדשים נבדקו בקפדנות במתקנים ייעודיים ביפן, מכונות Hitachi Zaxis-7 נבנו כדי להחזיק מעמד וכדי להגביר את זמן הפעילות באופן משמעותי. זה ממוקסם על ידי תכונות תחזוקה וניקיון קלות, החוסכות למפעילים ולבעלי המכונה זמן וכסף. מתג הניתוק הדו-כיווני מאפשר לכבות את הכוח, ובכל זאת מאפשר למכשיר להעביר נתוני פעולה למשך 72 שעות. כאשר הסוללה מנותקת לחלוטין, ניתן לבצע עבודות שירות או תחזוקה.

כדי לאפשר לבעלים להרגיש שליטה מוחלטת בצי ועומס העבודה שלהם, מערכות הניטור המרחוק של היטאצ'י, Owner’s Site  ו- ConSite, נותנות להם גישה לכלים ולנתונים חיוניים. שתי המערכות שולחות נתונים תפעוליים באמצעות GPRS או לוויין מהמחפר אל השירות האלקטרוני הגלובלי על בסיס יומי. ConSite מסכם את המידע בהודעת דוא"ל חודשית, בעוד שאפליקציית ConSite Pocket מציגה התראות בזמן אמת על כל בעיה אפשרית.

איכות המנוע והשמן ההידראולי מנוטרים ברציפות על ידי חידוש ייחודי של היטאצ'י. הנתונים מועברים באמצעות שני חיישנים לשירות אלקטרוני והם מגלים אם איכות הנפט הידרדרה. תכונה חדשנית זו מספקת ללקוחות שקט נפשי במצב המחפרים שלהם, ומפחיתה תחזוקה או השבתה לא מתוכננת.

"אנו גאים להציג את המגוון האחרון של מחפרי היטאצ'י ללקוחות האירופיים שלנו", אומר נשיא NV של היטאצ'י (אירופה) מקוטו יאמאזאווה. "אנו מאמינים כי הדור הבא של המכונות יסייע למפעילים ובעלי המכונות ליצור את החזון שלהם. לחברת Hitachi יש את המוצרים, האנשים, הפתרונות והשירותים בכדי להעצים את לקוחותיה להשתלט על עולמם. "

אהבתם את הכתבה? עשו לנו לייק בפייסבוק והצטרפו לשיחה:

 
 


 
כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.