הודעות מהפורומים:


 


 דף הבית >>> כתבות >>> קייס משדרגת את קו המיני מעמיסים החדש.
 

קייס משדרגת את קו המיני I מאת: מערכת דיזל פאוור | פורסם בתאריך: 20/02/13קייס ציוד מכני הנדסי הודיעה על שדרוג סדרת המיני מעמיסים שלה לפי תקן הפליטה TIER-4.
מובילים את הסדרה הם שני דגמי הקייס הפופולרים SR175 ו-SV185 מיני מעמיסים בינוניים בגודלם אשר מצויידים בטכנולוגיית מנוע חדשה ,לאחר מכן נפגוש את המיני מעמיסים הקומפקטיים והקטנים יותר בגודלם ,ה- SR130 ועוד דגם חדש,ה-SR160 מנועי TIER-4 ומערכת פליטת הגז (CEGR) עם מסנן חלקיקי דיזל (DPF). בנוסף שודרגו גם הדגמים הגדולים ה-SR220 ו-SV250 שמוצעים לראשונה עם מנועי TIER-4 ועם טכנולוגית DPF ו- CEGR .

 
מעמיסי ה-SR175 וSV185 מצויידים במנוע טורבו דיזל ארבעה צילינדרים חדש עם מסילה משותפת ,לחץ גבוה (HPCR) מערכת דלק ובקרה אלקטרונית. לדברי טים אובריאן, מנהל שיווק המותג בקייס, החברה ייצרה את המכונות האלו עם פתרון ה-  diesel oxidation catalyst) DOC) בגלל שזו היתה ההתאמה הטובה ביותר ללקוחות שמשתמשים במיני מעמיסים בגדלים האלו.
 
יותר כוח בעבודה.
 
את ה- SR175 ו-SV185 החדשים תמצאו מהיום חזקים יותר.
SR175 מתגאה בעלייה של 21 אחוזים יותר במומנט של 1800 סל"ד בהשוואה לדגם הקודם, ועלייה מ- 60 כוח סוס ל-67, עלייה של 12 אחוזים. בעוד שה- SV185 נשאר ב- 60 כ"ס ברוטו, אך יש לו 7 אחוזים יותר מומנט מאשר בגרסה הקודמת.

 
"הממדים עבור שני הדגמים SR175 וSV185 נשארו זהים כבדגמים הקודמים  אבל כעת  הם מצויידים במנועי Tier 4 ויש להם כוח רב יותר", אמר אובריאן. "המעמיס עדיין יכול לעבוד באותם מקומות צרים שהם עבדו בעבר, אבל לבצע את אותה העבודה שמציעים המעמיסים הגדולים יותר שבסדרה ,מה שנותן בסופו של דבר ללקוחות ערך רב יותר".
 
לדברי אובריאן, מעמיס ה-SR130 החדש נשאר דגם מעולה מבחינת השרות עם רמה גבוהה של תכונות ופרודקטיביות בחבילה קטנה. הגרסה החדשה כוללת מנוע 2.2 ליטרים ISM  המספק 49 כוחות סוס לעומת 46 בדגם הקודם. והוא גם מקבל דחיפת מומנט (torque boost) גבוהה ב- 9.6 אחוזים מקודמו, תוך שמירה על אותם מימדים.
 
ה- SR160 הוא אבולוציה של מעמיס ה- SR150 ומספק 17 אחוזים יותר כוחות סוס מה- SR150. יש לו מנוע גדול יותר בכ-10 אחוזים מה- SR150 ומגדש טורבו שמספק  60 כוח סוס ועליית מומנט עצומה של כ- 28 אחוזים , 10 אחוזים יותר מהגרסה העכשווית של הגודל הבא בסדרת המיני מעמיסים. יתר על כן, יש לו כוח מתפרץ גדול בכ-27 אחוזים מדגם ה- SR150, ה-SR160 הוא מעמיס מצויין לעבודות גינון, בנייה ותשתיות ועסקי השכרת הציוד.
 
מעמיסי ה- SR220 וה- SV250 הגדולים שבחבורה ,מונעים לראשונה על מנועי Tier 4, שומרים על אותו הספק מנוע 82 כוחות הסוס שלהם, אך מקבלים תוספת של  14.2 אחוזים במומנט,מה שהופך אותם לחזקים יותר מהגרסה הראשונית של המעמיסים בה המנוע מספק 90 כוחות סוס, כעת עם הדגמים החדשים והחזקים ,לקוחות יכולים למקסם את הפרודוקטיביות שלהם עם מכונת בסדר גודל קטן יותר.
 
"אנחנו מאוד גאים במכונות החדשות האלו," אמר בראיין. "אנחנו לא רק מסייעים ללקוחותינו לעמוד בתקן הפליטה החדש - כעת הם גם הולכים לקבל יותר כוח ויכולת באותם מימדים קומפקטיים."

 
שליטה רבה יותר מובילה לעלייה באמינות וביצועים.
 
כל ששת הדגמים החדשים כוללים כעת בקרת מנוע אלקטרונית חדשה המסייעת למקסם את הביצועים ולהבטיח אמינות. בנוסף, יכולות העברת הודעות (CAN) תאפשרנה ללקוח לנטר ולאחסן נקודתית נתוני אבחון, שחלקם כולל טמפרטורת שמן הידראולי, לחץ דלק וכ'ו. אפשרויות שליטה מורחבות זמינות בSR130, SR160, SR175 ו-SV185, לרבות בקרה המאפשרת למפעיל להתאים דוושות לפונקציות המעמיס.
 
כל ששת הדגמים נבנו על נקודות החוזק של סדרת אלפא המקורית שהנתון הבולט בינהן הוא שמירה על הקבינה הרחבה ביותר של קטגוריית המיני מעמיס וזאת בכדי להבטיח נוחות מקסימלית למפעיל ובסיס גלגלים רחב המספק עמדת כוח ליציבות מרבית בעבודה.

 


כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:
 


 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.