הודעות מהפורומים:

  דף הבית >>> כתבות >>> שופל קומטסו חדש ה- Komatsu WA470-7 wheel loader
 
קומטסו מציגה את שופל ה-WA470-7 . עם כ-272 כוחות סוס הוא בדיוק מה שאתם צריכים לעבודות קשות, ה-WA470-7  מונע על ידי מנוע קומטסו -6 SAA6D125E שהוא בין המנועים הראשונים בחברה עם טכנולוגיית  TIER 4, מאושר לפי תקנות הפליטה של האיחוד האירופי. בנוי על פלטפורמת מנוע קומטסו קיימת TIER 3 ובעל טכנולוגיה מובילה וחדשנות לעיצוב מנוע ידידותי לסביבה אשר מגבירה את כח המנוע תוך הפחתת צריכת הדלק בכ- 8 אחוזים, בהשוואה לWA470-6  .
 
במשקל של 23,590 ק"ג,ל- WA470-7 תכונות יעילות ומשופרות, צריכת דלק נמוכה, נוחות משופרת בתא המפעיל  וגישה לפעולות שירות חדשה ונוחה כדי למקסם את התפוקה תוך הפחתת עלויות תפעול.
 
ה- WA470-7 החדש מצוייד ב-KOMTRAX הגירסה החדשה ביותר, טכנולוגיה אשר משולבת במלואה עם הטכנולוגיה הראשונית של קומטסו. המערכת מספקת מידע מדוייק על הפעלת המעמיס כגון שעות פעילות, צריכת דלק, מיקום, אזהרות והתראות תחזוקה, המידע מועבר באופן אלחוטי לאתר מאובטח לצורך דיאגנוסטיקה.הטכנולוגיה מאפשרת גם אבחון מרחוק על ידי היבואן המורשה ומספקת שפע של מידע אחר שעוזר ליעילות עסקית והגברת התפוקה.
 
התכונות החדשות ב-WA470-7 כוללות:

•מנוע קומטסו  EPA Tier 4 באישור האיחוד האירופי לפלטת מנוע.   
בנוי על  טכנולוגיה ראשונית קיימת, מנוע ה-SAA6D125E-6 מספק פליטות נמוכות תוך הפחתת צריכת הדלק.מנוע ה- קומטסו Tier 4 משתמש במערכת בקרה אלקטרונית מתקדמת לניהול קצב זרימת אוויר, הזרקת דלק, בעירה ופונקציות נוספות כדי לייעל את הביצועים, להפחית את הפליטה, להפחית את צריכת הדלק ולספק יכולת אבחון מתקדמת.
 
תוספת טכנולוגיה חדשה היא מערכת ה-KSLL שמתאימה את צריכת הדלק בהתאם למאמץ הכלי ורמת העומס של הכף כך שהיא מזהה מתי הכלי בעבודה קשה ומזרימה יותר דלק ולהפך כאשר היא מזהה שהכף לא מלאה והכלי לא מתאמץ היא תוריד ברמת הדלק,מטרת המערכת היא לחסוך בעלויות הדלק מבלי לגרום לירידה בתפוקה של המעמיס.

• סביבת מפעיל נוחה ומשופרת.
 
הקבינה החדשה של ה-WA470-7 מספקת סביבת עבודה נוחה ושקטה יותר כך שהמפעיל יכול להגדיל את הפרודוקטיביות,לעבוד בזמן ממושך יותר ובצורה נוחה ונכונה. הזכוכית הקדמית הונמכה ולוח המחוונים עוצב מחדש כדי לשפר את הראות.
 
מסך LCD חדש ברזולוציה גבוהה ,7 אינץ מציג יכולות משופרות ומידע מורחב ב-25 שפות לתמיכה בינלאומית. שימוש במוניטור- המפעיל יכול לשנות בקלות את ההגדרות עבור פרמטרים שונים כגון כיבוי אוטומטי או הפעלת מאוורר היפוך,המפעיל יכול גם לבדוק  רישומים תפעוליים, כגון שעות עבודה או צריכת דלק,לפקח על עומס הפיח KDPF או לבדוק כמה זמן נדרש לפני הטיפול הבא. בנוסף הצג מציע למפעיל את האפשרות של שימוש בפונקציית ECO (כלכלי), שתספק טיפים מעשיים כדי להפחית את צריכת דלק. מצלמה ברזולוציה גבוהה היא סטנדרט בכל מחשב והיא נמצאת על צד ימין של הקונסולה לנוחות מפעיל.

 


פרסומת:
 


 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.