הודעות מהפורומים:

  דף הבית >>> כתבות >>> העבודות המסוכנות ביותר בעולם
 
אנחנו תמיד עושים כבוד ומעריכים את האנשים שעובדים עבודת כפיים,אנשי שטח ,מכונאים וכדומה.
לאחרונה גילינו שאפילו העבודות הכי קשוחות בתחום הצמ"ה,אלו שמוכרות לנו בחיי היומיום מתגמדות לעומת העבודות הבאות ,לא סתם עבודות,הם קיבלו את התואר העבודות המסוכנות בעולם,לדעתי מגיע להם הקרדיט על כך.

עבודות אלו יכולות להכניס לכם המון כסף ובתקופה קצרה שקשה להאמין רק שיש קאץ קטן - לא בטוח שתחזרו מהעבודה הזו בחיים,כך שלא משנה מה תחליטו,אנחנו לא ממליצים לכם לעבוד בעבודות הללו:

1.עבודה באסדות קידוח בלב האוקיינוס - שכר מעולה של למעלה מ-300 דולרים ביום,בהחלט יתרון רק שישנם גם חסרונות כמו בידוד מוחלט מהעולם החיצון,פעם בשלושה שבועות עוברת שם סירה שתוכל לחלץ אתכם במקרה הצורך,סיבה מסוכנת נוספת היא שישנם שם טיפוסים מפוקפקים ביותר שבאים לעשות כסף קל ואם במקרה תתקלו איתם באיזו אי הבנה תוכלו במהירות למצוא שם את מותכם ואף אחד אפילו לא ידע.
 


2. טכנאי מתח גבוהה בארה"ב - טכנאי מתח גבוהה חווה את ריגוש האקסטרים בכל יום,הוא מוסק לאזורים מרוחקים ומרהיבים ביופיים,לבוש בחליפת מיגון מיוחדת ומשתלשל אל הכבלים ומתקן אותם,אמנם קרוב לבית אבל תמיד יש את הסיכון של התחשמלות או נפילה ממקום גבוהה.
 

3. דייג באלסקה - תחילה זה נשמע כחופשה ולא כעבודה,יוצאים לדוג בסירת ענק ואפשר לעשות קופה של עשרות אלפי דולרים בהפלגה של כמה ימים,נשמע מעולה? אז זהו שלא,מדובר בעבודה מסוכנת ביותר ,אולי המסוכנת ביותר בעולם,הדייגים נאלצים להתמודד עם סופות בים,גלי ענק שבכל רגע יכולים להעיף אתכם למים,כלובי ענק שנזרקים מצד לצד וכל הסכנות הנוספות שקיימות בסערה בים,חוץ מכל אלו גם כאן יש את הסיפור של הטיפוסים המפוקפקים שיעבדו איתכם,בכל זאת מדובר בעבודה שמכניסה המון כסף ואין תנאי קבלה או פוליגרף בכדי להתקבל לעבודה.

 


4. עבודות כרייה בסין - זוהי עבודה מסוכנת שתכלס גם לא מרוויחים בה כסף טוב בכלל ,לכן גם לא תראו שם אנשים אחרים מלבד הסינים עצמם שכנראה עבורם בלבד זה כסף טוב,בכל שנה אלפי עובדים סינים נהרגים מחנק,קריסת קירות או הימחצות על ידי סלע ענק.
 


5. שכיר חרב בחברת "בלקווטר" - עבודה למורעלים ביותר שביניכם,בלקווטר זהו צבא שכירי חרב שנותנים שרותי ביטחון למרבה במחיר ,במלחמת עירק בוש שכר אותם לאבטחת בסיסים,ליווי שיירות וכ'ו,שכיר חרב שכזה מרוויח יותר מאלף דולרים ביום.
הסיכון לעומת זאת הוא שכל יום יכול להיות היום האחרון שלכם - ברצינות.
 


שקוראים על עבודות כאלו פתאום עבודה בצמ"ה ותשתיות נשמעת כמשחק ילדים,אז נגיד תודה שזה מה שאנחנו עושים לפרנסתנו ונמשיך לקרוע את עצמנו בשטח.

 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.