הודעות מהפורומים:
 


דף הבית >>> כתבות מדור צמ"ה  >>> מה קורה כשפרויקט דיור שאפתני נפגש עם חברת טרקטורים וציוד ITE?

מה הקשר בין חברת טרקטורים וציוד ITE לפרויקט דיור?I מאת: מערכת דיזל פאוור I פורסם : 05/03/16
מאושרים עד הגג
הימצאותם של כלי הצמ"ה של Caterpillar באתרי הבנייה ובפרויקטים לאומיים הם מחזה שכיח. אך מה קורה כשפרויקט דיור שאפתני נפגש עם חברת טרקטורים וציוד ITE? התוצאה לפניכם
ריח של שינוי? ייתכן שרק כך ניתן להגדיר את יציאתם לדרך של פרויקטים רבים בתחום הדיור בשנה וחצי האחרונות. תנופת הבנייה הרבה לא מסתכמת רק בשיאי לקיחת המשכנתא הנשברים מידי יום, אלא בעשייה היומיומית בשטח, מבטן האדמה, עם כלי הצמ"ה האימתניים.

פרויקט נאות אפק שבקרית ביאליק הינו פרויקט שאפתני המוקם בימים אלה במודל של הסכם גג. מודל זה מאגד את כלל משרדי הממשלה הרלוונטיים, בתאום עם הרשות המקומית, להקמת כלל התשתיות והבניה הציבורית אשר יהיו מוכנות באופן ראוי במועד האכלוס. חברת טרקטורים וציוד ITE לקחה את הנושא לספירה אחרת לחלוטין.

למעלה מ-35 כלי צמ"ה ובנייה של 4573 יחידות דיור בתוך שנתיים!
חברת הקבלנות של עאטף כאלדי (בהובלת דניה סיבוס) אשר מנהלת את הפרויקט, לקחה על עצמה את הרעיון להפוך את אתר הבנייה של הפרוייקט לתצוגת תכלית של כלי הצמ"ה והשירות של חברת טרקטורים וציוד מקבוצת זוקו שילובים, הנציגה הבלעדית של Caterpillar בישראל, אשר יהפכו את ביצוע הפרויקט למקצועי, איכותי, חסכוני ושאפתני במיוחד מבחינת לוחות הזמנים - עבודה רציפה 24/7 וסיום פרוייקט משוער בחלוף שנתיים.

חברת טרקטורים וציוד חולשת באופן מוחלט על הפרויקט, המפוזר בשטח של 1100 דונם בעזרתם של למעלה מ-35 כלי צמ"ה מגוונים – החל ממיני מחפר זחלי, מחפרונים, שופלים היברידיים, מכבשים ועד פירקיות, גריידרים ודחפורים. כמו כן, צוות מורחב של אנשי שירות, טכנאים ומהנדסים ייתנו מענה מיידי בכל רגע נתון וייעזרו במערכות ניהול ובקרה חכמות אשר יבטיחו ביצוע מושלם. בשל כמות הכלים הגדולה בשטח, הוקם במקום חמ"ל בקרה משוכלל אשר מסייע בניהול חכם של הכלים והמפעילים בשטח ונותן מידע איכותי בזמן אמת אודות מצב הכלים.

טכנולוגיה פורצת דרך
מערכת השירותים ה - EM Solutions, הלוקחת חלק קריטי בפרויקט, מסייעת לבעל הכלי למקסם את יכולותיו הרבות כגון: זמינות הכלי, חיסכון בעלויות התפעול, שיפור פרודוקטיביות ותחזוקה נכונה. בבסיס המערכת קיים מחשב -Product link  אשר מותקן על גבי הכלים הנמצאים בשטח ומשדר בזמן אמת נתונים ומידע אודות הכלי. כמו במקרים רבים אחרים, ידע הוא כוח והידע הנצבר אודות מצב הכלים שלנו ברגע האמת, לוקח את הפרויקט לרמות יעילות וחסכון שטרם היכרנו.  ניתור כל הנתונים מתבצע באותו חמ"ל בקרה מיוחד שהוקם בשטח הפרויקט על ידי חברת טרקטורים וציוד.

מערכת טכנולוגית פורצת דרך נוספת אשר לוקחת חלק פעיל בפרויקט עוסקת בהנחיית כלי הצמ"ה בעזרת  .GPS חברת טרקטורים וציוד מספקת שירותי הנחיית צמ"ה מבית המותג המוביל בתחום Trimble על ידי מערכת המותקנת על הכלים והופכת את העבודה בשטח לפשוטה, מדוייקת וחסכונית. המתכנן מעביר את שרטוט השטח ישירות למערכת המותקנת על גבי הכלי. מקלטי ה-  GPS הנמצאים בכלי מאפשרים למערכת לחשב בכל רגע נתון את המיקום המדויק של הסכין או הכף. בשלב הבא, המערכת משווה את מיקום הסכין ו/או הכף למיקום הנדרש על פי השרטוט ומזיזה אותם באופן מדויק למקום המילוי או חפירה. כל שנדרש מהמפעיל הוא לנהוג בהתאם לשרטוט שמופיע על המסך והמערכת תבצע את העבודה שנותרה.

מדברים מהשטח
חמודי כלאדי, מנהל הפרויקט, מספק לנו זווית ראייה ייחודית ליישומה של תוכנית העבודה בשטח. "זהו פרוייקט מאוד גדול ושאפתני אשר לוקחים בו חלק עובדים וכלים רבים", מספר כלאדי. "צריך להגיע לשטח על מנת להבין את רמת התחכום של הפרויקט והיכולת שלנו להפוך את החלום למציאות בפרק זמן כה קצר".
בחירתה של חברת כלאדי בטרקטורים וציוד, כמפעילה הבלעדית של הפרויקט בכל הקשור לכלי הצמ"ה היתה טבעית לדבריו. "אני דור שני של קבלנים", מגולל בפנינו חמודי כלאדי את ההיסטוריה. "בשום שלב בחיי לא הבטתי לכיוון כלי אחר שהוא לא Caterpillar והסיבות לכך הן רבות. המותג הזה הוא היחיד שיכול לתת לי מענה לכל סוגי העבודות, הטכנולוגיות בהן החברה עושה שימוש הן ייחודיות וחוסכות לחברה שלי הרבה מאוד זמן וכסף".
כלל השירותים הללו מספקים מעטפת רחבה לטובת יישומו בשטח של פרויקט נאות אפק השאפתני, ויבטיחו הליך ביצועי קפדני, איכותי, חסכוני וקצר מועד.
אהבתם את הכתבה? עשו לנו לייק בפייסבוק והצטרפו לשיחה:


 

 
 


 
כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.