הודעות מהפורומים:


 


 דף הבית >>> כתבות מדור משאיות >>> רנו מכשירה מכונאים האפריקה לפרוייקט ההומניטרי WTF.
 

רנו תומכת בפרוייקט WTF באפריקה l מאת: מערכת דיזל פאוור I פורסם בתאריך: 11/05/13.
משאיות רנו הכשירה 40 מכניקת תכנית מזון עולמית

הכשרת מכונאי משאיות רנו עבור  תוכנית המזון עולמית (WFP), שבוצעה בחסות חברת המשאיות רנו, הושלמה לאחרונה בגומא (רפובליקה הדמוקרטית של קונגו). התוכנית נמשכה כחמישה חודשים, תשע ה מתנדבי רנו משאיות עבדו  כדי להכשיר 40 מכונאים בחמש מדינות במזרח אפריקה.

כדי לסייע לתכנית המזון העולמית (WFP), סוכנות הסיוע ההומניטרית הגדולה ביותר שעובדת כדי להילחם ברעב בעולם, כדי לסייע לבצע את המטלות שלה, משאיות רנו פרסה לאחרונה יחידת הדרכה ניידת אשר נסעה דרך חמש מדינות באפריקה. זה מאפשר ליצרנית להצליח בהכשרת 40 מכונאי WFP בטכניקות הדרושות כדי לשמור על המשאיות אשר בסופו של דבר מבצעות את אספקת המזון בשטח,יום אחר יום, לעיתים קרובות תחת תנאים קיצוניים.

לצורך כך, משאיות רנו בחרו למשימה במשאית הרנו 6x6 Kerax, אשר ידועה בקשיחות ובעבירות שלה."משאית האימונים שימשה כיחידת אימון ניידת והיתה מלווה על ידי צוות של טכנאים. תפקידם היה להעביר את הידע והכישורים שלהם באחזקה שוטפת ותיקון המשאיות למכונאי ה-WFP באפריקה. על פני תקופה של חמישה חודשים, היחידה הניידת נסעה לקניה, בורונדי, אוגנדה, רואנדה, דרום סודן והרפובליקה הדמוקרטית של קונגו, המכסה מרחק כולל של יותר מ -5,000 ק"מ.

תשעה אנשי הצוות של משאיות רנו, באים עם רקע מקצועי שונה, הם נסעו לאפריקה כדי לספק את ההכשרה. "המשתתפים היו חדורי מוטיבציה והרמה הגבוהה של הידע הטכני שלהם אפשרו לנו לספק כמה קורסים מתקדמים מאוד. באוגנדה, היינו יכול ליישם את התאוריה הלכה למעשה על ידי עבודה על משאית האימונים, כדי להראות להם את מה שאנחנו זה עתה הסברנו, כדי שנוכל להראות איך זה עובד ", מסביר פול Caley, אחד מהמתנדבים שהיו בשניים מהאימונים, באוגנדה ובדרום סודן.

המעורבות בפרויקט הומניטרי שכזה היתה חדשה למתנדבים אלה. "החוויה הייתה גם מאתגרת וגם מפחידה. אף פעם לא עשיתי את זה בכל החיים שלי", מודה פול Caley.

תכנית המזון העולמית חייבת להגיע לנזקקים ביותר, בכל מקום שהם יהיו, ולא משנה כמה קשה זה יכול להיות כדי להגיע אליהם. למטרה זו, 5,000 משאיות המופעלות בכל יום, מספקות קישורים חיוניים להצלת חיי אדם. על ידי הבאת ידע טכני זה לאפריקה, משאיות רנו הפכו את המכונאים המקומיים לעצמאיים יותר ובכך תרמו להבטחה כי ניתן יהיה לבצע פעולות אספקת מזון בצורה חלקה יותר.

זו הסיבה ש - Anne Kohli, הממונה על השותפות לתכנית המזון העולמית, מדבר על "שותפות אחראית מבחינה חברתית" כאשר הוא תיאר את הפרויקט. המשימה של הכשרת מכונאים לתוכנית המזון העולמית היא דוגמה טובה למחויבות של רנו משאיות "לפעולות שמקשרות משאיות באופן הדוק עם צרכי האדם. הניסיון הראשון הזה בהחלט לא יהיה האחרון.
 


כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:
 


 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.