הודעות מהפורומים:
 
דף הבית >>> כתבות מדור צמ"ה  >>> מערכת שקילה מתקדמת חדשה לג'ון דיר.מערכת שקילה מתקדמת חדשה לג'ון דיר I מאת: מערכת דיזל פאוור I פורסם בתאריך: 31/12/19


מעמיסי ג'ון דיר יכולים כעת להיות מצוידים במערכת שקילה מתקדמת של ג'ון דיר המשולבת עם Topcon.

מערכת השקילה, אשר מיועדת להגדיל את הפרודוקטיביות על ידי מקסום זרימת העבודה של המפעיל, זמינה בדגמי 744L, 824L ו- 844L.

אנדרו קהלר, מנהל השיווק לפתרונות WorkSight בג'ון דיר, אמר: "אנו יודעים שהלקוחות שלנו מנהלים לוחות זמני עבודה עמוסים ומחפשים הזדמנויות לייעל משרות ולהגדיל את התפוקה. "באמצעות מערכת חדשה זו, מפעילים יכולים לשקול ולחשב עומסים במהירות ולהבטיח שהם משיגים עומסי מטרה מדויקים ועקביים. זה מייעל את תהליך ההעמסה תוך מתן אפשרות למפעילים להתמקד בסיום העבודה."

באמצעות המערכת הדינמית, מפעילים יכולים לשקול תוך כדי עבודה, להפחית את ההפרעות במהלך העבודה ולהגדיל את מספר העבודות שהם מסיימים ביום. המערכת מצוידת בתכונה של צבירה אוטומטית, המאפשרת למכונה להוסיף אוטומטית כל עומס כף לסכום המצטבר.

המערכת מאפשרת למפעילים להשיג יעדי עומס מדויקים, תוך צמצום הצורך בתיקון עומסים על ידי פריקת החומר, תוך הגבלת הסיכון לקנסות עומס יתר. אזעקת עומס יתר של המערכת מתריעה בפני המפעיל כאשר עומס המטען של מעמיס הגלגלים עבר את המגבלה שהוגדרה מראש על ידי המשתמש, ועוזרת להפחית בלאי מוגזם של צמיגים.בתוך הקבינה, תצוגת מסך מגע מציגה את המידע, ומבטלת "ניחושים". המערכת מציעה למפעיל את היכולת לנהל עבודות מרובות, ויכולה להשהות עבודות פעילות בעת הצורך. תכונה זו מספקת את הגמישות לעבוד בין משימות, כך שהמפעיל יכול לחזור לעבודות לא גמורות מבלי להתחיל מחדש.

המערכת החדשה מסייעת לפשט עבודות מורכבות, עם פונקציה המאפשרת למפעיל להסיר אוטומטית את משקל הנוסף כדי לקבוע את משקל החומר בפועל ללא שום חישובים של הפחתת חומר. מצב תמהיל מוצרים מאפשר למערכת ליצור תערובות מוצר מיוחדות בעת ערבוב חומרים שונים במהלך עבודות ייחודיות.

יתרון נוסף של המערכת הוא איסוף נתוני הייצור, המסייע למפעילים לקבל החלטות מושכלות. המערכת משולבת בטלמטיקה של JDLink, ומאפשרת למשתמשים לעקוב אחר נתונים של עומס מטען ולהמחיש אותם בתוך פורטל JDLink ו- JDLink Mobile. תכונות על גבי הלוח כוללות אפשרויות זיכרון מתקדמות ופונקציות דוח שיסייעו להציג ולנהל את הפרודוקטיביות מתוך תא המפעיל. מאגר הנתונים על גבי הצג מספק תשומות כמעט בלתי מוגבלות של מוצרים, לקוחות, משאיות, סוחרים ועוד, ומבטיח כי הרשומות מדויקות. לבסוף, המשתמש יכול לייצא נתונים באמצעות USB או קבלה מודפסת.

המערכת המותקנת במפעל כוללת רכיבים מוגנים, כולל רתמות בום ומרכב וחיישנים המותקנים במקומות מאובטחים, ומפחיתה את הסיכון לנזק.אהבתם את הכתבה? עשו לנו לייק בפייסבוק והצטרפו לשיחה:

 
 


 
כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.