הודעות מהפורומים:
 
דף הבית >>> כתבות מדור צמ"ה  >>> מטסו הכריזה על הסכם לרכישת חברת McCloskey International.מטסו מרחיבה את אחיזתה בתחום האגרגטים  I מאת: מערכת דיזל פאוור I פורסם בתאריך: 10/06/19
מטסו הכריזה על הסכם לרכישת חברת McCloskey International, יצרנית ציוד ריסוק וניפי קנדית, כדי להרחיב את אחיזתה של Metso בתעשיית האגרגטים ברחבי העולם ולחזק את מעמדה בפני הלקוח.

שוק ציוד הגריסה והניפוי הנייד צפוי לגדול ב -4% -6% בשנה במהלך 2019-2023, על ידי ההוצאות הבסיסיות לבניית כבישים. עם רכישה זו Metso תוכל לקחת חלק גדול יותר בתעשיית האגרגטים.

"רכישה זו עולה בקנה אחד עם אסטרטגיית הצמיחה הרווחית של מטסו, והיא מחזקת את עסקינו בתחומי צמיחה מרכזיים", אומר פקה ווראמו, נשיא ומנכ"ל Metso."ללקוחות בתחום האגרגטים והבנייה יש צרכים עסקיים שונים. רכישה זו תומכת בתוכניות ההתרחבות שלנו כדי לגשת ללקוחות באמצעות ערוצים משלימים מרובים כדי לענות על הצרכים המגוונים שלהם", מוסיף Markku Simula, נשיא חטיבת הציוד העסקי באזור מטעם Metso. "בהמשך, מטסו מתכוונת להמשיך ולפתח את המותגים של McCloskey ואת ערוצי ההפצה, ללא תלות בערוצי ההפצה של Metso.

McCloskey השיגה צמיחה רווחית בשנים האחרונות, צמיחה שצפויה להימשך גם בשנת 2019. מכירות החברה בשנת הכספים שתסתיים ב -30 בספטמבר 2019, צפויים לעבור את סכום ה-330 מיליון אירו. לחברת McCloskey יש כ- 900 עובדים בקנדה, ארצות הברית וצפון אירלנד.

"אנו גאים בצמיחה שהושגה בשוק תחרותי, אני יודע שהצטרפות החברה ל- Metso היא המהלך הנכון לכל הלקוחות, העובדים, המשווקים והשותפים העסקיים שלנו. שילוב של ההתמקדות הייחודית שלנו במוצרים ובאנשים ובמשאבים הגלובליים של Metso ליצור אפילו פתרונות טובים יותר עבור הלקוחות שלנו", אומר Paschal McCloskey, מייסד, נשיא ומנכ"ל McCloskey.

הערך הארגוני של העסקה הוא 279 מיליון אירו אשר ישולמו במועד השלמת העסקה בתוספת תמורה נוספת לרווחיות של עד 23 מיליון אירו לתקופה של שנתיים לאחר הסגירה. העסקה צפויה להיות חיובית עבור הרווחים של מטסו למניה בשנת 2020. הרכישה כפופה לתנאי סגירה מקובלים, לרבות אישורי הגבלים עסקיים. הסגירה צפויה להתרחש במהלך הרבעון הרביעי של שנת 2019.אהבתם את הכתבה? עשו לנו לייק בפייסבוק והצטרפו לשיחה:

 
 


 
כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.