דיזל פדיה ראשי
 
קטגוריות
 
הוסף ערך חדש
 
קצת על הפרוייקט
 
יצירת קשר


דיזל פדיה - הכל על טרקטורים צמ"ה ותשתיות!

 
קובוטה טרקטורים וציוד מכני הנדסי:

תאגיד קובוטה היא חברה בינלאומית עם ניסיון בייצור מגוון רחב של מוצרים שונים, אותם ניתן לחלק לשלוש קבוצות : מנועי בעירה פנימיים ומכונות , מכונות ומוצרים תעשייתיים וציוד בנייה. קבוצות אלו מהוות את קו מוצרים הכולל צינורות ברזל יצוק, מנועים, שסתומים, משאבות , ציוד מיזוג אוויר, ציוד לטיפול בשפכים ובמים , כמו גם ציוד חקלאי, בנייה ותשתיות.

הוקמה בשנת 1890 באוסקה, יפן, החברה גדלה ורכשה חברות נוספות והקימה חברות בת לייצור או שיווק מוצריה בלמעלה מ- 130 מדינות

Oode - עבודות ברזל ייצוק.  

התאגיד קובוטה המגלגל מיליארדים נוסד על ידי נער יפני בשם Gonshiro Oode לאחר חמש שנים של חניכות בתחום הברזל הייצוק.

Oode בן ה-14 עזב את הבית של משפחתו ונסע לאוסקה, יפן. הוא התקבל כשוליה בחנות יציקת ברזל בשם Kruo . למרות שמשימותיו הראשונות היו בעיקר סידורים ועבודות תחזוקה שוטפות, חריצותו הביאה לקידומו ליציקת מתכות.

לאחר שלוש שנים , הצטרף Oode לחברה בשם Shiomi Casting כדי לייצר פריטים ביתיים ממתכת. הוא חסך את הרווחים שלו עד שהוא גייס 100 יין (¥ - מטבע יפני רשמי) שהיה מספיק כדי לפתוח עסק משלו .

Oode עבודות ברזל יצוקות הצליחה באופן מיידי ונאלצה להתרחב שלוש פעמים בחמש שנים. ( חלק גדול מההצלחה המוקדמת היה כתוצאה של חוזים לאספקת ציוד מודרני לצבא היפני במלחמת סין - יפן).

קובוטה עבודות ברזל

ב-1897,לקוח חברת Oode בשם טושירו קובוטה לקח את Oode תחת חסותו ואימץ אותו כבנו (מנהג ידוע ביפן) שני הוריו של Oode נפטרו, אז הוא קיבל את חסותו של קובוטה. כתוצאה מכך , קובוטה הפכה לחסות הרשמית של החברה -וOode קיבל ירושה גדולה מקובוטה - החברה שינתה שוב את שמה ,לעבודות ברזל קובוטה.

במהלך מלחמת רוסיה יפן ב-1904 , יפן הקדישה את משאביה למודרניזציה, שדרשה יותר צינורות וברזל יצוק, קובוטה שוב הרוויחה בגדול בזמן המלחמה.

לאחר פרוץ מלחמת העולם הראשונה, קובוטה התמקדה בייצור מכונות. ובסופו של דבר לבניית מנועי קיטור ומכונות לייצור ברזל , מפעל אוסקה התרכז בייצור מכונות. מתקנים חדשים נפתחו ב-Amagasaki ו-Okajima לייצור צינורות ברזל ויציקות .

במהלך המלחמה, מכירותיה של קובוטה הגיעו מחוץ לגבולותיה של יפן על ידי יצוא 2,000 טון של צינורות ברזל לשוק דרום מזרח אסיה והתפשט לאירופה עם מכירות צינורות לחרונינגן , הולנד לפרויקט מפעל המים של העיר. קובוטה מקימה משרדים אזוריים בטוקיו, קיושו,וקיור.

בסוף מלחמת העולם הראשונה פרץ מיתון ביפן. כדי להישאר תחרותית, קובוטה התמקדה בטכנולוגיה וחדשנות. היא המציאה יציקות עמידות בחום ורכשה חברה מתחרה לעבודות ברזל יצוק בשם  Sumida Iron Works כדי לשלוט בנתח גדול יותר של השוק. ב -1922 קובוטה החלה בייצור המנועים על בסיס שמן למטרות חקלאיות ותעשייתיות.

תאגיד קובוטה

קובוטה הפכה לתאגיד ב-1930, עשור של התרחבות וצמיחה גדולה בזכות השפעות צבאיות ותעשייתיות. קובוטה החלה במהירות לייצר מנועים, צינורות וכלים , כל המכונות יוצרו לטובת המלחמה שמתקרבת.

לאחר מלחמת העולם השנייה , חטיבת הציוד החקלאי של קובוטה וצינורות הברזל היצוק שלה סייעו בשיקומה של יפן . קובוטה החלה לפתח מכונות שתוכננו במיוחד לחקלאות יפנית , כולל הטרקטור הראשון לעיבוד אורז. ושורה של דגמים  לשתילת אורז. בסוף שנות ה-60, קובוטה עיצבה מערכת ממוכנת שלמה לייצור אורז , שכללה ציוד לעבודות עפר, שתילת אורז , קציר ועיבוד.

בשנת 1952 קובוטה נכנסה לעסקי הבנייה על ידי פיתוח מפעל לייצור בטון, אשר זכה למוניטין של מפעל לבניית מתקנים מודרניים טכנולוגיים . כמו כן, פיתחה החברה שורה של חומרי בניין ב-1957.

בינתיים, קובוטה המשיכה להרחיב את הקו המסורתי של מוצריה - צינורות ברזל יצוק , על ידי פיתוח האסבסט צמנט , ויניל,וצינורות מרותכים ספירלה.

עם הצלחה מקומית רבה, קובוטה החליטה להרחיב את פעילותה אל מחוץ לגבולות יפן. היא הקימה חברות בת בברזיל , טייוואן, איראן , צרפת , תאילנד וארצות הברית. היא פתחה משרדים בינלאומיים בטייפה, לוס אנג'לס , בנגקוק, ניו יורק , אתונה, ג'קרטה , לונדון וסינגפור.

שנות ה-80 היו עוד עשור של התרחבות גדולה, מחקר ופיתוח עבור קובוטה . היא הקימה משרדי מחקר ופיתוח עסקיים ב -1982 כדי לקדם חדשנות ופתחה את מטה המחקר ופיתוח שנתיים לאחר מכן.

תחום האלקטרוניקה היה כהצלחה מוקדמת לחברה. קובוטה הפכה במהרה ליצרנית גדולה של חיישנים באמצעות טכנולוגיית המיקרו, טכנולוגיה אופטית בסיבים המשמשת במפעלי פלדה, ציוד מחשבים וציוד אלקטרוני אחר. זה התחיל ברכישה ומיזוג חברות והקמת מיזמים משותפים עם חברות טכנולוגיה אחרות.

בינתיים, קובוטה הקימה את המפעל הראשון שלה לייצור ציוד ומכונות בארצות הברית, בגיינסוויל, ג'ורג'יה. המפעל עסק בייצור קבצים מצורפים למעמיסים קדמיים .


ב -1990 קובוטה בע"מ הפכה לתאגיד קובוטה

תאגיד קובוטה השקיע 50 מיליון דולר ברכישת 5.4 אחוזים  בחברת המנועים Cummins , בתקווה ש- Cummins תייצר את המנועים לפעילות האירופית של קובוטה.

במהלך שנות ה-90 פעילות המחשוב של קובוטה התפרקה בהדרגה עד שהפסיקה כל פעילות משוק ההייטק בארה"ב בשנת 1994.

בעוד המיזם החדש שלה לא היה מוצלח במיוחד, קובוטה עדיין קיבלה המון הזמנות לצינורות שלה. הזמנות לצינורות ברזל עמידים ומיכלי אחסון מים לשימוש בחירום עלו בעקבות רעידת האדמה הגדולה בהאנשין בשנת 1995.

החברה כיום

מטה תאגיד קובוטה ממוקם באוסקה, יפן . יש לחברה 24,464 עובדים. הנשיא שלה הוא Daisuke Hatakake וסגן הנשיא הוא Moriya Hayashi .

רשימת ציוד

• קומביין.
• מעמיס אופניי קומפקטי.
• מנוע דיזל.
• גנרטור.
• פטיש הידראולי.
• מיני מחפר.
• מכסחת
• שותלת
• טרקטור
• רכב שירות
• מעמיס אופני


לאתר חברת קובוטה לחצו כאן >> 
 
 
מידע,מאמרים,תמונות וסרטוני וידאו מתחום הטרקטורים ,ציוד מכני הנדסי,משאיות ותשתיות - דיזל פדיה,כל מה שרציתם לדעת...
   

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.