הודעות מהפורומים:
 


דף הבית >>> כתבות מדור צמ"ה  >>> חברת דובי וייס משיקה את מעמיסי KRAMER בישראל.

חברת דובי וייס משיקה את מעמיסי KRAMER בישראל I מאת: מערכת דיזל פאוור I פורסם בתאריך: 18/12/16.
חברת דובי וייס שירותים טכניים בע"מ יבואנית WACKER NEUSON השיקה בשבוע שעבר סדרת מעמיסים גלגליים מתוצרת KRAMER  גרמניה לענף עבודות העפר והתשתיות, החקלאות ובדגש מיוחד לרפתות.

KRAMER השייכת לקונצרן WACKER NEUSON, ממוקמת באזור היער השחור בגרמניה נוסדה ב 1925 יצרה בעבר גם טרקטורים חקלאיים ומזה שנים רבות מייצרת מעמיסים אופניים ומעמיסים טלסקופיים לענפי התשתיות והחקלאות, המעמיסים של KRAMER הינם הנמכרים ביותר בגרמניה עקב יתרונותיהם הרבים.
למעמיסים היגוי בארבעת הגלגלים, דבר המקנה להם יתרון גדול על פני מעמיסים פירקיים:

  • רדיוס הסיבוב הינו כמחצית מאשר במעמיס פרקי. זווית ההיגוי של מעמיס פרקי היא כ 40 מעלות כאשר לKRAMER זווית היגוי  של 40 מעלות X 2 = 80 מעלות, עקב זה כושר התמרון טוב מכושר התמרון של מעמיס פרקי.
  • כושר הרמה בהיגוי – כושר ההרמה של מעמיס פרקי יורד מאד בהיגוי מלא לעומת נסיעה ישרה. במעמיסי KRAMER עקב הימצאות הכף והמשקולת תמיד בקו הגלגלים כושר ההרמה זהה בנסיעה ישרה ובהיגוי מלא.
  • יתרון גדול בעבודה בשיפועי צד בגין שיטת ההיגוי.

ל KRAMER שלוש מחלקות – לעבודות עפר ותשתיות, חקלאות ומעמיסים טלסקופיים. המעמיסים הגלגליים מיוצרים במגוון דגמים ממשקל עצמי של 1600 ק"ג וכושר העמסה בכף של 750 ק"ג ועד למעמיסים במשקל עצמי של 6500 ק"ג וכושר העמסה של 3000 ק"ג.

ישנם מספר דגמים של מעמיסים בעלי זרוע הרמה טלסקופית לגובה הרמה של מעל 4.6 מטר, אידיאלי למרכזי מזון, מתבנים לניקוי זבל ועבודות שונות ברפת ובמשק החקלאי.  

המעמיסים בנויים לפי התקנים הגרמניים והאירופאים המחמירים ביותר ומצטיינים באמינות, תצרוכת דלק נמוכה, שחיקת צמיגים נמוכה ובעלויות אחזקה נמוכות. שדה ראיה מעולה ל 360  מעלות וכושר תמרון יוצא דופן לעבודה במקומות צפופים כגון הרפתות בגרמניה. קיימות אפשרויות רבות לתוספות במעמיסים כגון: משכך לכף לנסיעה נוחה וחלקה יותר, מהירויות נסיעה גבוהות יותר, הגברת הספיקות ביציאות ההידראוליות לאביזרים, ניתן לרכוש חלק מן הדגמים ללא תא מפעיל ממוזג, אפשרויות צמיגים שונים לתנאי עבודה שונים, בחלק מן הדגמים חיבור לאביזרים הידראולי כשל מיני מעמיס, מתאים להפעלת אביזרי המעמיסים הזעירים ועוד.
במסגרת ההשקה הגיעו לישראל נציגים של שלושה מפעלים של החברה ומדגים מקצועי של KRAMER מגרמניה. בהשקה צפו המבקרים בהדגמה של יכולות היגוי ועבודה במדרון תלול שנבנה במיוחד לימי ההשקה (מצורף סרטון בהמשך) של שלושה דגמים: 5035, 5055 ו 5085T  כאשר ה-T באחרון מסמלת דגם בעל זרוע העמסה טלסקופית לגובה הרמה של 4.69 מטר. 

"אנו מייעדים את המעמיסים האלו ללקוחות המעוניינים באיכות גרמנית, במותג עם שם ונסיון ובמחיר אטרקטיבי". אמר מנכ"ל החברה דובי וייס. "במשך שלושת ימי התערוכה הגיעו קרוב ל-600 מבקרים. הגשם השוטף עצר את האנשים מלעבוד אבל לא מנע מהם מלהגיע להשקת הכלים החדשים ואפילו עזר לכך שהגיעו יותר מבקרים". הוא מוסיף.

היתרון המשמעותי בכלים האלו הוא מרכז כובד שאינו משתנה ומאפשר עבודה בטוחה בכל שיפוע מבלי להתהפך, כך גם כושר ההרמה המקסימלי נשאר זהה בכל אתר עבודה, בכל יישום ובעיקר כמעט בכל זווית.

 

אהבתם את הכתבה? עשו לנו לייק בפייסבוק והצטרפו לשיחה:

 
 


 
כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.