הודעות מהפורומים:
 


דף הבית >>> כתבות מדור צמ"ה  >>> המיני מחפר החשמלי הראשון של בובקט ירד מפס הייצור.המיני מחפר החשמלי הראשון של בובקט יצא מפס הייצור I מאת: מערכת דיזל פאוור I פורסם : 29/08/19


החברה אומרת שההפקה של 2019 כבר אזלה

בובקט הודיעה כי המיני מחפר החשמלי הראשון מדגם E10e החדש של החברה (ZTS) במונחי מחפר זעירים המונעים על סוללה בקטגורית ה-1 טון, יצא מפס הייצור במפעל לייצור ציוד קומפקטי בובקט בדובריס בצ'כיה.

ייצור המחפר הסתיים בשעה 13:08 אחר הצהריים ב- 11 ביולי 2019, ל- E10e הראשון בקו יש את המספר הסידורי B4KL11001. הוא מועבר להולנד למשווק מורשה של היצרנית, אינטר-טכנו המבוסס באפלדורן, שם הוא ישמש כמכונת הדגמה ויהיה זמין להשכרה.

דוסאן - בובקט בחרה במפעל דובריס לייצור ה- E10e לכל השווקים ברחבי העולם, כאשר המכונות הראשונות שיימכרו ב- EMEA (אירופה, המזרח התיכון ואפריקה), עם צפון אמריקה ואז השווקים האסיאתיים שיבואו בעקבותיהם. הולנד, שוודיה, גרמניה, אוסטריה ונורבגיה הן הראשונות שנבחרו באירופה, בהתאם למחקר שמראה כי הביקוש הגבוה ביותר הוא במדינות אלה. מכירות עוקבות אחרונות של ה- E10e במדינות אחרות יהיו תלויות במוכנות של השווקים, המשווקים ובביקוש מצד הלקוחות.

ה- E10e בנוי על אותה פלטפורמה ומיוצר באותו קו ייצור כמו מחפר המיני E08 ו- E10z המוצלחים של היצרנית. לקו זה כיום קיבולת כוללת של 2000 מכונות בשנה והוא יכול לייצר את התמהיל הנדרש של דגמי דיזל וחשמל כפי שמוכתב על ידי הביקוש בשוק בפועל.

ג'רי פייזר, מנהל קו מוצרי המיני מחפרים, דוסן בובקט EMEA, אמר: "אנו שמחים מאוד שהביקוש בפועל גבוה מהציפיות והייצור המקוריים שלנו. העדפנו סוחרי בובקט בהולנד, במדינות נורבגיה, גרמניה ואוסטריה. למדינות אלה יש הסכמה ציבורית חיובית מאוד למקורות כוח חלופיים. "

"ה- E10e הוא רק תחילתו של המסע שלנו בהרחבת המשך קו המוצרים שלנו במקורות כוח חלופיים. כושר הייצור של שנת 2019 כבר אזל ואנחנו מקבלים הזמנות למשלוח בשנת 2020. "

Bobcat E10e הוא מחפר המיני  1 טון הראשון שמונע על ידי סוללה, המשלב אפס פליטות, רעש נמוך ורוחב של 71 ס"מ בלבד, מאפשר לו לעבור בקלות דרך דלתות סטנדרטיות, במעליות ומחוצה להן. לכן הוא אידיאלי לא רק להריסה מקורה ולחפירת מרתפים, אלא גם לאתרים רבים אחרים בהם נדרשת מכונה מסוג זה כגון פיתוחים עירוניים / מרכזיים, עבודות לילה וחוזים באזורים שקטים כמו בתי חולים, בתי קברות, בתי ספר וכדומה.


אהבתם את הכתבה? עשו לנו לייק בפייסבוק והצטרפו לשיחה:

 
 


 
כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.