הודעות מהפורומים:
 
דף הבית >>> כתבות מדור צמ"ה  >>> מחפר ההריסה הגבוה ביותר של וולוו עוזר ל-Veidekke להגיע לגבהים חדשים.מחפר ההריסה הגבוה של וולוו עוזר להגיע לגבהים חדשים I מאת: דיזל פאוור I פורסם בתאריך: 23/07/19
ענקית הבנייה הנורבגית Veidekke הפעילה מחפר לעבודה בגובה Volvo EC750E HR כדי להרוס את בניין House of Oslo בן 11 הקומות, אחד המבנים הגדולים ביותר בעיר הבירה.

כאשר החברה הקבלנית הנורבגית Veidekke קיבלה את המשימה להרוס את ה-House of Oslo, קניון גבוה בלב עיר הבירה, היה ברור שעומד בפניה אתגר גדול.

המבנה, ששטחו 55,000 מ"ר לא רק מוקף ברחובות סואנים מלאים הולכי רגל, מכוניות וקרונות רכבת קלה, הוא גם מתנשא לגובה של 11 קומות - גובה משמעותי אפילו עבור קבלן ההריסה המנוסה ביותר.

לעבודה בסדר גודל כזה נדרשת מכונה גדולה עוד יותר - אחת שיכולה לבצע את המשימה באופן בטוח ולעמוד בלוחות זמנים.

פתרון מותאם ללקוח

לאחר שחוותה בעבר הצלחה עם שבעה מחפרי הריסה אחרים לעבודה בגובה מבית וולוו, פנתה חברת Veidekke אל Volvo CE לקבלת ציוד שיעמוד בדרישותיה.

החברה הקבלנית הסבירה את צרכיה, ובוולוו האזינו, בשנת 2018 השיקה וולוו את EC750E HR, על סמך משוב מ-Veidekke ומלקוחות אחרים ברחבי העולם.

"היה לנו צורך במכונה עם טווח הגעה רחוק וזה מה שקיבלנו," אומר ג'ון נסלקוויסט, מנהל רכש מכונות ב-Veidekke. "היכולת של הלקוח להציג את הדרישות המסוימות שלו ושוולוו תבנה את מה שהלקוח רוצה, היא ייחודית."

מחפר ה- EC750E HR החדש מתהדר בגובה מרבי של 36 מ' עם כלי של 3.6 טון - זהו טווח הגעה של 4 מ' יותר וגידול של 44% במשקל הכלי ביחס לקודמו, ה-EC700C HR.

יסודות מוצקים כמו סלע

מכיוון שהמחפר נבנה במיוחד לצורכי הריסה, היציבות והבטיחות נמצאות בלב תכנון המכונה.

V-EC750E HR כולל מרכב תחתון חדש לחלוטין, שפותח במיוחד עבור שוק ההריסה. הוא כבד יותר ורחב יותר אפילו מזה של מחפר וולוו EC950E הגדול יותר, ובהשוואה ל-EC750E המרכב התחתון ארוך יותר ב-0.5 מ' ורחב יותר ב-1 מ' - ויש לו גם מרחק מרשים בין זחלים של 4.3 מ'.

עם תוספת של משקולת נגד במשקל 4 טון שעוזרת לדחוף את משקל ה-EC750E HR ל-104 טון, היציבות הנוספת מספקת למכונה תשתית מוצקה לביצועים טובים מסוגם.

“הרוחב ומשקולת הנגד הם הגורמים שמספקים למכונה את היציבות שלה," מסביר נסלקוויסט. "היא יציבה כמו סלע. גם בעת שימוש בגובה, המכונה נשארת חזקה ואינה מתנודדת, וזה ממש חיוני."

הבטיחות מעל הכל

ה-EC750E HR גם משלב מספר תכונות בטיחות חשובות המגנות הן על המפעיל והן על המכונה בעת הסרת 60-70,000 טון של פסולת בטון באתר House of Oslo.

אלו כוללות חבילת הגנה מלאה מפני הרס עם מגן מפני עצמים נופלים (FOG) חסון המותקן על המסגרת, ומגן על המפעיל מפני נפילת פסולת בלי להפריע לשדה הראייה של המפעיל. כדי לשפר עוד יותר את הבטיחות, ה-EC750E HR מסופק עם מערכת חיווי מומנט כולל (TMI) חדשה, אשר באמצעות המסך שלה בתא המפעיל, מציגה תצוגת זמן-אמת של מיקום הזרוע והכלי ומזהירה את המפעיל בעת עבודה בתנאים מסוכנים.

חד וחלק

המכונה גם מתוכננת תוך חשיבה על נוחות. הריסה של מבנים גבוהים מחייבת את מפעילי המכונות להתמקד בנקודות הנמצאות גבוה מעל פני הקרקע ולכן תא המפעיל של ה-EC750E HR, שניתן להטיה עד 30 מעלות כלפי מעלה, עוזר להפחית את העומס על הצוואר ואת העייפות של המפעילים.

המפעיל קנת' אופס אומר שתכונת ההטיה שיפרה את חיי העבודה שלו: "היכולת להטות את תא המפעיל היא מבריקה. במהלך יום עבודה ארוך, תכונה זו עוזרת לי לשמור על נוחות ומיקוד."

בנוסף לנוחות התא שהיא תכונה חשובה, הבקרות הרגישות של המערכת ההידראולית חשובות לאופס לא פחות מכך. "המכונה מצוידת במערכת הידראולית חלקה שמגיבה כפי שאני רוצה. המערכת תגובתית ומגיבה מהר, וזה חשוב מאוד," הוא מוסיף.

מערכת הידראולית תגובתית מאפשרת בקרה טובה יותר, ושיפור בבטיחות וביעילות, והמשמעות היא שיפור בפרודוקטיביות ובשביעות הרצון של המפעילים.

קשרים הדוקים

Veidekke היא לקוח מוערך של וולוו כבר 14 שנים ובבעלותה צי של 66 מכונות מבית וולוו בסך הכול. החברה הקבלנית אישרה את ההזמנה של EC750E HR החדש עם זרוע של 36 מ' עוד לפני שהמכונה הושקה רשמית והיא החברה הראשונה שקיבלה מכונה זו.

חברים בצוות Veidekke אף ביקרו במפעל מחפרי Volvo CE בצ'אנגוון, קוריאה כדי לראות היכן מייצרים את המכונה ולקבל הצצה מראש לפני הגעתה.

"וולוו היא שותפה נפלאה בכל מה שקשור להריסה," אומר אריק נילסן, מנהל סביבה ובנייה ב-Veidekke Norway. " ה-EC750E HR פועל טוב במיוחד ועזר לנו לשמור על רמת פרודוקטיביות גבוהה. "זהו הכלי היעיל ביותר לעבודה מסוג זה."

מקור הכתבה: https://www.volvoce.com/israel/he-il/mct/about-us/news/2019/tallest-volvo-demolition-excavator-helps-veidekke-reach-new-heights/
אהבתם את הכתבה? עשו לנו לייק בפייסבוק והצטרפו לשיחה:

 
 


 
כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.