הודעות מהפורומים:
 


דף הבית >>> כתבות מדור משאיות  >>> דאף CF וXF- החדשות זכו בתואר "משאית השנה 2018"

דאף CF וXF- החדשות זכו בתואר "משאית השנה 2018" I מאת: דיזל פאוור I פורסם : 10/12/17.
דאף CF ו- XF החדשות נבחרו בתור "משאית השנה הבינלאומית 2018" על ידי צוות שופטים עצמאי המורכב מעיתונאים בכירים בתחום התחבורה מ-23 מדינות באירופה. התואר היוקרתי ביותר בתעשיית הרכב הכבד האירופאית הוענק לפרסטון פייט, נשיא דאף משאיות, על-ידי ג'אנאנריקו גריפיני, יו"ר צוות השופטים, בתערוכת Solutrans שנערכה בליון, צרפת.

 

דאף CF ו-XF החדשות מתאפיינות במערכות הינע חדשות לחלוטין עם תיבות הילוכים וסרנים אחוריים בעלי יעילות גבוהה במיוחד. יחד עם המערכות הקומפקטיות לטיפול בגזי הפליטה, תוכנות מתוחכמות ואופטימיזציה אווירודינמית, חידושים אלה תורמים להפחתת פליטת המזהמים ולחיסכון בדלק בשיעור מרשים של עד 7%. בשל תכנון משופר של שלדת המשאיות החדשות, הופחת המשקל בשיעור של עד 300 ק"ג כדי לשפר עוד יותר את החיסכון בתפעול עבור הלקוח.

 

אמות מידה חדשות לביצועי משאיות

"התואר השנתי מוענק למשאית חדשה או לסדרת דגמים חדשה שתרמו את התרומה הגדולה ביותר ליעילות בתובלה בכביש, על בסיס מספר קריטריונים חשובים: חדשנות טכנולוגית, נוחות הנהג, בטיחות, נוחות תמרון, צריכת דלק, שמירה על הסביבה ועלות תפעולית" אמר ג'אנאנריקו גריפיני, יו"ר צוות השופטים. "עם ההצגה של סדרות CF ו-XF החדשות, דאף מספקת מערך של דגמי משאיות בינוניות וכבדות שמציב אמות מידה חדשות במונחים של יעילות חטיבת ההינע וביצועים כוללים".
 

חברי צוות השופטים של "משאית השנה" התרשמו מהמאפיינים לחיסכון באנרגיה של ה- CF וה- XF החדשות, הנובעים מעבודת מנוע בסל"ד נמוך, בעירה משופרת, הפחתת החיכוכים הפנימיים במנוע, מערכות עזר חכמות, אסטרטגיות שונות להחלפת הילוכים וכן הפחתת משקל של רכיבים נבחרים כגון המערכת הקומפקטית לטיפול בגזי הפליטה.

בעקבות נסיעת מבחן מורחבת שנערכה לאחרונה בהולנד ובלגיה, ציינו במיוחד חברי צוות השופטים של "משאית השנה" את המאפיינים המתקדמים של מערכות ההינע החדשות של ה- CF וה- XF, שמאפשרות טווחי נסיעה ארוכים יותר במצב Eco-roll החסכוני, הודות לשילוב משופר בין המנוע לבין תיבת ההילוכים הרובוטית החדשה (TRAXON) המצוידת בבקרת שיוט מתקדמת.

 

בהוקרה לעובדים וללקוחות

בשם 10,000 עובדי דאף ברחבי אירופה, קיבל פרסטון פייט, נשיא דאף משאיות, את הפרס היוקרתי "משאית השנה 2018". "הכבוד מגיע לכל אחד מהעובדים בדאף", הוא הוסיף. "כולנו עבדנו קשה כדי להפוך את המשאיות הטובות ביותר בשוק לטובות עוד יותר". התוצאה היא ה-CF וה-XF החדשות, שמייצגות את התגלמות המצויינות - Pure Excellence . בנוסף, הזכייה בתואר "משאית השנה 2018" מהווה הכרה בספקים ובסוכנים שלנו, והכי חשוב, זוהי הוקרה נהדרת לכל אותם לקוחות שבחרו או יבחרו בדאף CF או XF חדשה. כפי שציינו צוות השופטים - אלו משאיות שמובילות את הדרך בעולם התובלה".

 

רותם פלג מנכ"ל "תשתית", יבואנית דאף, הגיב לזכייה: "אנו גאים להביא את המשאיות הטובות באירופה לישראל. נמשיך להעניק את השירות האישי והמקצועי ביותר ללקוחותינו, אשר יחד עם המשאיות המצוינות יוצרים את המכלול האיכותי ביותר בתעשיית התובלה הישראלית".


אהבתם את הכתבה? עשו לנו לייק בפייסבוק והצטרפו לשיחה:


 
 

 
 


 
כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.