הודעות מהפורומים:
 
דף הבית >>> כתבות מדור צמ"ה  >>> סדרה M של קטרפילר מתוגברת בשלושה מעמיסים חדשים.

סדרה M של קטרפילר מתוגברת בשלושה מעמיסים חדשים I מאת: דיזל פאוור I פורסם : 11/04/20


קטרפילר הוסיפה שלושה דגמים חדשים למערך המעמיסים הקומפקטיים של סדרה M, שלכל אחד מהם שיפורי עיצוב משמעותיים: 910, 914 ו- 920, האחרון מחליף את 918M. אפשרויות חדשות זמינות, ותכונות מסוימות שהיו זמינות רק כאפשרויות בדגמים קודמים הן כעת סטנדרטיות.

בין שינויי העיצוב הוא מנוע חדש לכל שלושת הדגמים; מנוע הקטרפילר C3.6 מחליף את ה- C4.4, ובמנוע החדש כל הדגמים מקבלים בוסט נוסף של של כוחות סוס. תכונת ההגדרה הכפולה החדשה כלולה כעת במערכת ה- kickout הסטנדרטית של ה- 920. מיגון אחורי נוסף זמין כעת עבור 914 ו- 920, וקווי עזר הידראוליים חדשים זמינים כאשר יש אפשרות בחירה בין שלושה או ארבע שסתומים. אפשרויות חדשות נוספות כוללות מאוורר הפוך, פנסי LED ונורות מתחת למכסה המנוע, מצמד פיוז'ן ל- 914 ויציאות USB בתא הנהג.

מנוע

מנוע ה- Cat C3.6 החדש תוכנן במיוחד עבור מוצרי קטרפילר. המנוע החדש בעל ביצועי מומנט כמו ה- Cat 4.4 הקודם, ומספק גם עלייה צנועה בהספק הגולמי המדורג, וגדל מ 101 ל 111 כוח סוס עבור 910 ו- 914, ו מ 117 ל- 122 כוח סוסעבור ה- 920. קטרפילר מעריכה עד 5 אחוז עלייה ביעילות הדלק עם המנוע החדש, וה- C3.6 עומד בתקני פליטה Stage V של האיחוד האירופי ותקנות EPA Tier 4 Final של ארה"ב. גם קיבולת מיכל הדלק מוגברת ב -2.9 גלון (11 ליטר) עבור המעמיסים החדשים, מה שמאפשר מחזורי עבודה ארוכים יותר.

היפוך מאוורר

בסביבות הפעלה בהן ניתן למשוך פסולת לרדיאטור הקירור ולהגביל את זרימת האוויר, ואולי כתוצאה מחימום יתר, אפשרות היפוך המאוורר יכולה לסייע בשמירה על ניקיון רדיאטור הקירור לבקרת טמפרטורה יעילה יותר. למאוורר ההפוך מתג נדנדה בעל שלוש עמדות בתא המפעיל, המאפשר לכבות את המערכת, לפעול במצב אוטומטי, או להפעיל אותה לרגע לפי בחירת המפעיל. במצב האוטומטי, המאוורר מוגדר לכיוון היפוך למשך 10 שניות כל 10 דקות. ניתן לשנות את התדירות ואת משך ההיפוך האוטומטי ואפשר להתאים את התדר בין מרווחים של 5- עד 240 דקות ומשך זמן הפעולה בין 5 ל -20 שניות.

תאורת LED

נורות LED יעילות בעלות תאורה גבוהה וזמינות כעת כאופציה הן לפנסי עבודה / כבישים והן לאורות שירות מתחת למכסה המנוע. לתאורת LED צבע נכון יותר ונקי יותר המסייע להארה טובה יותר של אזור העבודה כשפועלים בתנאי תאורה נמוכים. בנוסף, ביצוע שירות מתחת למכסה המנוע באור סביבתי לקוי הופך להיות קל יותר עם תאורת LED ממוקדת.

מיגון פסולת אחורי

מיגון אחורי חדש זמין לדגמי 914 ו- 920 המשמשים בסביבות קשות היכולות ליצור פסולת נושבת, כגון טיפול בפסולת ויישומים תעשייתיים מסויימים. השמירה מיועדת להגנה על רכיבים ומערכות עיקריות, וכתוצאה מכך נדרש פחות זמן לניקוי ושיעורי ייצור גבוהים יותר.


אהבתם את הכתבה? עשו לנו לייק בפייסבוק והצטרפו לשיחה:
 


 
כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.