הודעות מהפורומים:

  דף הבית >>> כתבות >>> זוקו שילובים בתערוכת קלינטק 2012.
 
תערוכת קלינטק 2012 העוסקת באנרגיה מתחדשת, טכנולוגיות מים, פתרונות ירוקים, תשתיות גז וביוב, מניעת זיהום אוויר, בנייה ירוקה, טיפול במי שפכים,מיחזור וגינון משכה קהל מקצועי רב ,30% מהחברות המציגות היו מחו"ל ובין המקומיות פגשנו את זוקו שילובים (האמת שהגענו ישירות עבורם בעקבות הזמנה אישית של גיא ליבוביץ מנהל השיווק בזוקו).

מי שביקר במתחם של זוקו זכה בראש ובראשונה לעצירה מרעננת עם כוס בירה קרה והצצה לעולם המחר ,טורבינות גז של חברת הבת של קטרפילר - Turbomach,אחת החברות הבולטות ביותר בתחומה עם כ-14,000 יחידות הפזורות ברחבי העולם וכעת הם מכוונים חזק על השוק הישראלי,אפשר לומר שהם הגיעו בדיוק בזמן הנכון,אם כל מה שקורה אצל שכנתנו מצרים ואם גילויי הגז האחרונים נראה כי השוק הישראלי מוכן להתקדם.

ל-Turbomach שני תחומים מרכזיים ,הראשון והעיקרי הוא כמובן תעשיית הגז והשני תעשיית החימום והקיטור שהם בעצם מוצר נלווה ליצירת החשמל ,היום הדגש הוא על שימוש במקורות אנרגיה חדשים וידידותיים לסביבה,הפחתה משמעותית בפליטת חלקיקים וגזי חממה.
טרקטורים וציוד (ITE) בע"מ מקבוצת זוקו שילובים מציעה ללקוחותיה הקמת מערכות לייצור חשמל העושות שימוש במנועי גז וטכנולוגיית קו - גנרציה והסבת מתקנים קיימים לשימוש בגז טבעי.

פגשנו במתחם את Giovanni LUCIONI מנהל המכירות מחברת Turbomach שהגיע לארץ במיוחד לתערוכה ,בעיקר בכדי להכיר מקרוב את השוק הישראלי והנפשות הפועלות בו,מראיון קצר עימו הבנו שהוא בהחלט נרגש מהכניסה לשוק הישראלי ומאמין כי זה הזמן הטוב ביותר לעשות זאת גם מבחינה אזורית וגם כיישור קו עם הטרנד העולמי." אני בטוח שהשוק הישראלי פתוח לרעיונות חדשים ומקורות אנרגיה חדשים וידידותיים לסביבה וזה בדיוק מה שאנחנו יודעים לעשות ,Turbomach מייצרת טורבינות גז המסוגלות לספק בין 3-22 מגה וולט ומתאימו למגוון אפליקציות ,כחברת בת של קטרפילר אנחנו ערוכים לתת את השרות והתמורה הטובה ביותר ללקוח,התרשמתי מאוד מביקורי הקצר בישראל בכלל ובזוקו שילובים ואני בטוח שיש להם את כל הכלים בכדי לענות על ציפויות הלקוח ודרישות השוק החדש,אשמח לבקר בישראל שוב בקרוב ולראות איך מתקדמים כאן בתחום פתרונות הגז הטבעי והאנרגיה".

ובמעבר חד מחברינו האיטלקי אני פוגש את שמוליק רוטשס מנהל המחלקה העיסקית של סיניבר שילובים בע"מ שנקנתה לאחרונה על ידי קבוצת זוקו שילובים ."סיניבר מביאה עימה ידע ונסיון רב של למעלה מ-70 שנה " ,אומר שמוליק.
"לחברה מערכי שרות,שיווק ומכירות מהטובים ביותר בארץ ומוצרינו הם כחול לבן תוצרת ישראל,הרכישה של סיניבר על ידי זוקו שילובים נראית כמהלך טבעי והחברה פשוט מרגישה כחלק בלתי נפרד מזוקו אשר עוסקת בכל הנוגע לתשתיות,תחבורה ואנרגיה,בכל מקום שיש פרוייקט הנדסי סביר להניח שיצטרכו את שרותינו והסינכרון בין החברות עובד נפלא".סיניבר הינה חברה ותיקה ,אפשר לומר מהותיקות ביותר בישראל בתחום משאבות וציוד לטיפול וטיהור שפכים.סיניבר נוסדה בשנת 1938 ומאז ועד היום ממשיכה להוביל בתחומה ומתגאה בתוצרת כחול לבן.

גיא ליבוביץ מנהל השיווק של זוקו שילובים מסכם:
" זוקו שילובים ממשיכה בתנופה והתפתחות מתמדת של החברה והופכת להיות שחקנית גדולה בתחום הגז הטבעי עם מוצרי פרימיום של חברת Turbomach ,חברת בת של קטרפילר,בנוסף זוקו שילובים מחזקת את עמדתה בתחום פתרונות המים על ידי רכישת פעילות חברת סניבר".
 
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.