הודעות מהפורומים:

  דף הבית >>> כתבות >>> וולוו ציוד מכני הנדסי נבחרה לחברה המבוקשת ביותר בסין.

 

וולוו ציוד מכני הנדסי סין זכתה במקום הראשון כמקום העבודה המוביל בסין בתעשיית ציוד בנייה ותשתיות. "המעסיק הטוב ביותר ב-2012 בתעשיית ציוד הבנייה " . החברה יוזמת שיתופי פעולה חדשים כדי להישאר בחלק העליון של הטבלה - כמו שיתוף פעולה עם מכללות ארציות המציעות לאנשים צעירים הכשרה מקצועית והזדמנויות עבודה.

הצמיחה המדהימה של שוק ציוד הבנייה בסין בעשור האחרון הביאה לדרישה דחופה של טכנאים, אנשי מכירות מוכשרים ,מחסנאים ומומחים לוגיסטיים ברחבי הארץ. פער זה הפך את התחרות למלחמה של ממש על מנת למשוך ולשמר עובדים טובים.
 
אינגה ג'ואו, סגנית נשיא לתקשורת תאגידית בוולוו ציוד מכני בסין, ניצלה את ההזדמנות כדי להודיע ​​על תכנית ההכשרה הארצית של החברה , בשיתוף עם מכללות מקצועיות בכדי לעודד כשרונות חדשים בענף.
 
"עם כל כך הרבה תחרות על כשרונות במגזר ציוד הבנייה של סין, אנו שמחים שהכירו בנו כמעסיק הטוב ביותר בתעשייה", אומרת אינגה. "בוולוו ציוד מכני הנדסי, אנו שואפים להציע לעובדים שלנו הרבה יותר מסתם עבודה - אנו מציעים סגנון ניהול מיוחד וחדשני, אכפתיות ותרבות חברה אמפתית ופילוסופיה מתקדמת. טבע זה וחשיבה קדימה הוא מה שעומד מאחורי מרכזי פיתוח הכישורים שלנו, עוזר להכשרה של דור צעיר בתחומי השירות ומכירות ".
 
כשרון מתפתח בסין.
 וולוו ציוד מכני הנדסי בסין זיהתה שיש פער בכוח העבודה במדינה - יש מעט מאוד טכנאים מוסמכים לשירות צמ"ה, אנשי מכירות ,בעלי ידע ומומחים לוגיסטיים כדי שיספיק לכולם. סיבה אחת לכך היא עלותם הגבוהה של  קורסים כאלו עבור המכללות מקצועיות, Jackey Cheng, מנהל פיתוח השירות בוולוו ציוד מכני הנדסי, מסביר: "מדובר בציוד וחלקים שתלמידים זקוקים לאימונים מעשיים והם יקרים מאוד - כך שהקורסים הטכניים האלו הם הראשונים שיורדו מתוכנית הלימודים אם מכללה כלשהי תחת לחץ כלכלי. זו הסיבה שיש לנו שותפות עם מכללות בכל רחבי הארץ כדי לתרום לעלויות כאלה ולעזור לפתח כשרונות חדשים לטובת הענף כולו. "
 
חמש מכללות מקצועיות עובדות בשותפות עם וולוו ציוד מכני הנדסי בסין ושלושה דילרים מקומיים יפתחו מרכזי לימוד נוספים בשנה הקרובה. מרכזי פיתוח אלו הם הראשונים מסוגם ומציעים מגוון רחב של מודולים להדרכות טכניות ומכירות, לימוד המקצוע על ידי אנשי מקצוע מובילים בתעשייה עם ניסיון מעשי. לכל התלמידים יש גישה לרכיבי המכונות החדישים לשימוש במהלך מפגשים מעשיים. 

"חינוך ותמיכה בדור העתיד תמיד היו חשובים לוולוו ציוד מכני", אומרת אינגה. "פרויקט פיתוח הכישורים משקף את מאמצינו כדי לתמוך בפיתוח הקריירה של צעירים בסין. זה תומך באחריות החברתית הרחבה יותר שלנו לתרום לפיתוח בר הקיימא של שוק ציוד הבנייה הסיני. "
 

"פרס זה מציין שהעובדים שלנו בסין באמת מעריכים את המאמצים שאנחנו עושים כדי לשמור על מקומות תעסוקה", אומרת אינגה. "המדיניות שלנו ,תדמית המותג המכובדת שלנו והיחס שלנו כלפי העובדים והלקוחות היא מה שמושך את העובדים אלינו ומה שבסופו של דבר גורם להם להישאר איתנו".
 


 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.