הודעות מהפורומים:

  דף הבית >>> כתבות >>> מפנה שלג מקצועי,יש מקומות בהן זה מקצוע אמיתי.

 
 

אני  רוצה לפתוח בכך שהכתבה הבאה כנראה לא תועיל לכם בחיי היומיום שלכם בעבודה שכן היא מיועדת למדינות קרות יותר ולא למזג האוויר שלנו בישראל אך בכדי להעשיר לכם את הידע אנו שמחים להציג בפניכם מקצוע מאוד מבוקש במדינות בהן יש שלג והרבה ממנו מפנה שלג וקרח מקצועי.

מדובר בנהגים/ מפעילים (יש כאלו שעושים זאת באמצעות ציוד מכני הנדסי ויש כאלו שמתחברים למשאיות וטנדרים לצורך פינוי השלג) שצריכים לדעת לפנות כבישים ודרכי גישה בבטיחות ובמהירות המיריבית ,לעיתים מדובר במקרה של חיים או מוות,בזמן סופה או כביש חסום שאמבולנס לא יכול לעבור בו ומקרים נוספים כאלו (ולא חסרים כאלו).עבודתם הכרחית גם בחיי היומיום הפשוטים ,גם אם לא חשבתם על זה ,צריכים את אותם בעלי המקצוע בכדי לפנות שלג ממדרכות,כניסה לעסקים וקניונים,פארקים וחניונים ולאפשר אורח חיים תקין לאזרחים,אנשים שעוסקים במקצוע אומרים כי הם ממש מכורים לעבודה ושחייבים לאהוב את העבודה בכדי להחזיק מעמד בה ולבצעה כמו שצריך.

"מדובר בעבודה רצינית מאוד ונדרשת מהירות תגובה,מקצועיות ועבודה בטוחה שתאפשר ללקוח לקבל ביטוח ולהיות בראש שקט"האיגוד המקצועי לשלג וקרח (SIMA) הציג לאחרונה בפורום אסטרטגיית השלג בשיקגו אילינוי את המשאב החדש שלו ,מערך מידע כתוב וסדרת כתבות וידאו .התכנית מתארת ​​את מה שמנהלי נכסים צריכים לדעת לפני שהם שוכרים את שרותיו של מפנה שלג וקרח מקצועי לעונת החורף הקרובה.
 
קטעי הווידאו החדשים מכסים שלושה נושאים מרכזיים, שהם כולם הכרחיים כאשר תשקלו מצב של שכירת אנשי מקצוע להסרה ופינוי שלג וקרח : ניהול מקצועי, אמינות וניהול סיכונים. בנוסף, המשאב המקוון החדש כולל מידע מבוסס למעשה,  ממומחים בתעשייה המסבירים על איך להתכונן מראש,גישה לאפשרויות מקומיות, הקמת תכנית פעולה והכנה לסופות לפני שהם פוגעות בחוזקה.


טרום עונה, הכנה המוקדמת היא קריטית עבור תעשייה שסובבת על תגובה מהירה ויכולה לעשות או לפנות את הגישה למערך החרום .מנהלי נכסים, באמצעות הדרכת SIMA , יקבלו ידע טוב יותר אשר יבטיח להם  פעילות וחוויה איכותית בפינוי שלג וקרח.התוצאה היא שמנהלי נכסים יהיו מוכנים יותר לשלג ואנשי מקצוע שיכולו לפעול בדייקנות כדי להגיב במהירות לתנאי מזג אוויר בחורף, חיסכון עסקי ומניעת תאונות.
 
 "ל-SIMA יש היסטוריה חזקה ככוח מוביל בתעשיית פינוי השלג והקרח, מסביר מרטין טירדו, מנכ"ל SIMA. "מנהלי נכסים מגיעים אלינו לעזרה בקבלת החלטות טובות יותר, מלומדות יותר, בגלל שאנחנו מקור מומחה בלתי משוחד. הם שואלים אותנו מה הם צריכים לדעת, מה הם יכולים לצפות ואיך הם יודעים שהם מקבלים שירות טוב. אנו שמחים להציג את המידע, בפורמט וידאו ובכתב, לקהילה מוכנה יותר בכל מקום , כי כאשר סופות החורף פוגעות כדאי להיות מוכנים."

 כדי לצפות בקטעי הווידאו ולבדוק את החומרים מSIMA, בקרו במדור המיוחד לכך בכתובת הבאה: 
http://www.sima.org/hireapro.
 
 


 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.