הודעות מהפורומים:

  דף הבית >>> כתבות >>> חברת מכשירי תנועה ממתגת את חברת MAN בהשקעה של כ-20 מיליון ש"ח.
 חברת מכשירי תנועה ממתגת מחדש את חברת MAN משאיות ואוטובוסים בישראל בהשקעה של כ-20 מיליון שקלים."מכשירי תנועה" רכשה לאחרונה את פעילות השיווק של חברת MAN משאיות ואוטובוסים בישראל מ"החברה המאוחדת למזרח הקרוב" בסכום של כ-130 מיליון ש"ח .האסטרטגיה החדשה של MAN מתמקדת בקונספט "MAN - קרובים אליך" .הליבה של האסטרטגיה החדשה מתבססת על שירות וליווי אישי,אמינות ואחריות ויעילות ומקצועיות.

צבי נטע ,מנכ"ל קבוצת מכשירי תנועה מציין שלפני כשנה רכשה הקבוצה את פעילות היבוא של משאיות ואוטובוסים תוצרת MAN גרמניה מאת "החברה המאוחדת למזרח הקרוב" - שווי העסקה כ-130 מיליון ש"ח.חברת MAN נחשבת ליצרנית מובילה למשאיות ואוטובוסים באירופה ומתמחה בייצור מגוון רחב של משאיות ואוטובוסים.חלקה של MAN בשוק האוטובוסים והמיניבוסים בישראל מוערך כיום בכ-30% ובשוק המשאיות הבינוניות ומעלה בכ-11%.

בשנת 2011 ,נמכרו בישראל קרוב ל-800 משאיות ואוטובוסים חדשים מתוצרת MAN במחזור של כ-385 מיליון שקלים.לקוחות החברה הינם ממגוון רחב של תחומים ופעילויות וביניהם חברות האוטובוסים והמשאיות הגדולות במדינה.

דני ורדי מנכ"ל מאן מציין כי החברה הציבה לעצמה יעד לבלוט במגזר הפרטי הכולל לקוחות קטנים ובינוניים ובמגזר הציבורי והחברות הגדולות. " הלקוחות הפרטיים תלויים בעיקר בנושא המימון ,תנאי התשלום והטרייד אין ואילו החברות הגדולות לא שם ,יש להן את התקציבים המתאימים לכך ואנחנו צריכים להתאים את עצמנו לשני המגזרים". מה שאומר להיות טובים ובמחירים טובים.נכון להיום MAN בולטת במיוחד בתחום מערבלי הבטון ובעיקר במגזר הערבי,השילוב הקיים אותו יציעו מעתה ללקוחות בין משאיות לציוד מכני הנדסי (מכשירי תנועה הינה יבואנית כלי צמ"ה יונדאי וליגונג לישראל) בחבילות אטרקטיביות משולבות יוכל להזניק את מכירות הקבוצה.

משאיות MAN משתלבות בעבודות התשתיות אם מדובר בהובלות ממחצבות,מערבלי בטון,משאיות מנוף ועוד,שילוב של חבילה הכוללת משאית יחד עם מעמיס אופני לדוגמה במחיר אטרקטיבי ותחת קורת גג אחת מקל משמעותית על הלקוח ,גם בזמן הרכישה וגם לאחר מכן במתן שרות שוטף לציוד.


(בתמונה:משאית מאן במחצבה)

צבי נטע מנכ"ל הקבוצה מדגיש כי הם מתכוונים להתקדם בשוק התחרותי על ידי מתן שרות מקצועי וחבילות הטבות בכדי להיות בראש הפירמידה בשלושת החברות המובילות ." המטרה היא לא בהכרח להיות ראשונים אך אנחנו צריכים להיות בשלושת המקומות הראשונים".גורם נוסף להצלחת המותג לדבריו הוא התפתחות היצרנית עצמה MAN ,הוזלת עלויות וייצור דגמים חדשים ואף מוצרים חדשים תביא להצלחת המותג בכל החזיתות.

MAN פועלת בשוק המשאיות והאוטובוסים בישראל מזה חמישים שנה וכמותג מוביל בתחומה היא משמשת כחלק חשוב ביותר במערך הבטחוני והאקולוגי של ישראל,משאיות תובלה,משאיות למערך המיגון ומשאיות למערך הכבאות.צבי נטע מציין כי לאחרונה בוצעו כמה עסקאות גדולות של רכישת ציוד MAN כמו 60 משאיות 6X6 עם מנוף לחברת החשמל וכבאיות MAN לפיקוד העורף מלבד זאת בוצעו עוד עסקאות גדולות שאינן חשופות לציבור.

הצטרפותה של MAN לקבוצת מכשירי תנועה ,בעלת נסיון של 63 שנים בשוק הרכב הישראלי,מאפשרת לחברת MAN לספק ללקוחותיה סל פתרונות מקיף בתחום המונציפלי,בתחומי ההפצה,התשתיות והתחבורה הציבורית.

במהלך מסיבת העיתונאים שנערכה היום יום ב' 16/7/12 נשאל מנכ"ל החברה צבי נטע בנושא כדאיות העיסקה בזמן שכולם צופים האטה במשק ,תשובתו המעניינת היתה כי בעולם העסקים הכל בנוי על תזמון והזדמנויות וכשמזהים הזדמנות טובה צריך לקחת אותה בשתי ידיים." יתכן כי זה לא הזמן הכי טוב לרכישות גדולות אבל ההזדמנות נפתחה בפנינו וניצלנו אותה,בסופו של דבר נחזיר את ההשקעה וקיבלנו מותג מנצח".

בחברת מכשירי תנועה צופים כי MAN יכנסו לשוק המיני ומידי אוטובוסים ואף לוואנים מסחריים מה שצפוי להקפיץ את ריווחיות החברה.בשנת 2011 מכרה חברת MAN בישראל כ-385 משאיות ו-355 אוטובוסים חדשים בהיקף של כ- 400 מיליון ש"ח .דני ורדי מנהל חברת MAN ישראל צופה שבשנת 2012 היקף המכירות של החברה יהיה כ-450 מיליון ש"ח.


(מימין: דני ורדי,צבי נטע)ב-19/7/12 יום חמישי הקרוב תערך תערוכת MAN הינכם מוזמנים.ניתן להשאיר פרטים בטופס מתחת:

  

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...


 

כל הזכויות שמורות ל"דיזל פאוור" © פורטל צמ"ה הנדסה ותשתיות.

עיקבו אחרינו:

 
Facebook דיזל פאוור בפייסבוק
Twitter דיזל פאוור בטוויטר
Youtube דיזל פאוור ביוטיוב
google דיזל פאוור ב- google+
 Flickr דיזל פאוור בפליקר
Blogger בלוג דיזל פאוור
instagram
בניית אתרים
 
עמוד הבית.
אודות האתר.
יצירת קשר.
מידע למפרסמים.
הוספת עסק בחינם.
פרסם מודעה בחינם.
כתבות.
מכרזים.
מצולמים בשטח.
ספקים ובעלי מקצוע.
סרטון בטיחות יומי.
שווה צפייה.
מחפשים לקנות.
הדמיות ומצגות.
מאמרים.
מסחר ותיווך.
תתחדשו.
קורסים והשתלמויות.
פורומים.
קבלנים.
סולר ומוצרים נלווים.
תערוכות צמ"ה.
דרושים.
גלריות.
חוות דעת.
קישורים.
מבצעים חמים.
שיתופי פעולה.
אספנות.
מאגר הטיפים.
מילון מונחים.
תקנון האתר.
עסקים למכירה.
תמונות ציוד מכני.
תמונות גולשים.
מפת אתר.
סרטונים חדשים צמ"ה.
ציוד מכני הנדסי למכירה.
טרקטורים למכירה.
שופל למכירה.
מחפרון למכירה.
בובקט למכירה.
מיני מעמיס למכירה.
באגר למכירה.
מכונת קידוח למכירה.
טרקטורים חקלאיים למכירה.
ציוד חקלאי למכירה.
נפה למכירה.
מגרסה למכירה.
מנוף למכירה.
מלגזה למכירה.
פטיש חציבה למכירה.
גנרטורים למכירה.
רתכות למכירה.

קבל את מדבקת דיזל פאוור.